Pradėjote kurti santykius ir ieškote tinkamos progos ir tinkamų žodžių prisipažinti mylį? Tuomet tiesiog privalote perskaityti šiuos patarimus…

„Myliu“ yra labai galingas žodis. Vieniems jis sukelia džiugias emocijas. Kiti gi išgirdę tokį prisipažinimą turi susitaikyti su nejaukia tyla, kuri juos tiesiog varo iš proto. Jei pradėjote su kuo nors susitikinėti ir jaučiatės pasirengę žengti kitą žingsnį, turite gerai apsvarstyti, kada ir kaip pirmą kartą ištarti žodžius „Aš tave myliu“.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pataria, kaip ir kada pirmą kartą savo mylimajai ar mylimajam ištarti vienus svarbiausių žodžių jūsų santykiuose.

Pats paprasčiausias patarimas būtų toks – kai jaučiate, kad mylite, ir norite tai savo antrajai pusei pasakyti, tai ir sakykite. Taip, tai labai paprasta, tačiau visgi prieš ištardami šiuos lemtingus žodžius atsiminkite keletą svarbių dalykų.

Pirmiausia, žinokite, kad prisipažinimas mylint yra tarsi sutarties pasirašymas – kai tai padarysite, kelio atgal nebebus, net jei jis ar ji neatsakys jums tuo pačiu. Tiesą sakant, neverta bijoti, kad jis ar ji neatsakys tuo pačiu – meilė yra gražus jausmas ir prisipažindami mylį nedarote nieko blogo.

Svarbu nepasakyti to per anksti (pavyzdžiui, per pirmą ar antrą pasimatymą), nes tuomet šie žodžiai praras tikrąją savo vertę. Puiku, jei jaučiate kam nors simpatiją, tačiau nepainiokite to su meile. Kita vertus, nėra taip lengva rasti partnerį, kurį galėtume iškart stipriai įsimylėti, net jei jam jaučiame labai stiprią trauką.

REKLAMA

Net jei jaučiate, kad esate iki ausų įsimylėję, neskubėkite prisipažinti mylį tuojau pat. Jei ištarsite šiuos žodžius jau po kelių pasimatymų, rizikuojate pasirodyti kaip nerimtas partneris, kuris prisipažįsta mylįs kiekvienai (ar kiekvienam), su kuria (ar kuria) susitikinėja.

Paruoškite ją (jį) prieš ištardami šiuos reikšmingus žodžius. Jei buvote vos keliuose pasimatymuose, o ji ar jis nė nenutuokia apie jūsų romantiškus jausmus, ir jūs lyg iš giedro dangaus imsite ir prisipažinsite mylį, nieko gero nebus. Dar prieš prisipažinimą turėtumėte su savo antrąja puse pasikalbėti apie tai, kad jums jūsų santykiai labai svarbūs, kad jūsų gyvenimas tapo prasmingas po jųdviejų pažinties.

Būkite romantiški. Jei jau ketinate prisipažinti mylį, pagalvokite, ką romantiško galėtumėte nuveikti. Jei esate tikri, kad mylite šį žmogų, stenkitės daryti jam malonias staigmenas.

Įsitikinkite, kad esate suderinami. Ar galite įsivaizduoti jus drauge po penkerių metų? Ar tikrai jaučiate meilę, o ne susižavėjimą? Prieš ištardami „Aš tave myliu“, turite būti tikri dėl to, kad norite su šiuo žmogumi praleisti visą savo gyvenimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų