Pridegusi keptuvė spindės lyg nauja: su šia gudrybe nereikės net šveisti

Moteris, pamačiusi vaizdo įrašą, kaip namuose turimomis priemonėmis atšveisti pridegusius puodus ir keptuves, pasidalino savo bandymais ir pademonstravo „prieš“ ir „po“ neįtikėtinus rezultatus.

Moteris džiūgavo, kai socialiniame tinkle „TikTok“ rado ir pati išbandė paprastą būdą išgelbėti visiškai sudegusius puodus ir keptuves. Vaizdo įraše pasakojama, kaip su įprastais ingredientais išvalyti pridegusius nešvarumus, rašo mirror.co.uk

Viena moteris „Facebook“ švaros mylėtojų grupėje pasidalino savo įspūdžiais: „Mane sužavėjo „TikTok“ matytas įrašas ir aš tuoj pat tą būdą išbandžiau“.

Pridegęs keptuvės dugnas tviskėjo lyg naujas

Ji įkėlė keptuvės nuotraukas „prieš“ ir „po“ – rudas, baisus, pridegęs keptuvės dugnas tviskėjo lyg naujas. Vaizdo įraše matome, kaip moteris keptuvės dugną padengia druska, po to užpila sodos bei indų plovimo skysčio ir, švelniai valydama, ingredientus sumaišo. Tada ant keptuvės deda storą popierinio rankšluosčio sluoksnį ir užpila baltu actu. Po penkių minučių beviltiškai atrodžiusias dėmes tiesiog nuvalo.

Ji rašė: „Ties rankenomis per keturis metus prisikaupė labai daug nešvarumų, tad aš, nuėmus popierinius rankšluosčius, tas vietas dar pavaliau. Sudie, vargeli!”

„Žinoma, parduotuvėje rasite daugybę produktų, kurie duos tą patį rezultatą. Bet jums pakaks paprasčiausių namuose turimų produktų. Smagaus valymo!”

Daugelis jau buvo matę originalų įrašą ir gyrė moters pastangas. „Man buvo įdomu, ar gudrybė veikia. Puiku!”, − komentavo vienas. Socialiniame tinkle „TikTok“ pasirodė ir daugiau vaizdo įrašų, įrodančių, kad pasiūlyta gudrybė puikiai veikia.


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2021-06-02 22:33:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip besinaudociau tokiais "stebuklais" niekad neiseina, kaip cia patariama, gal but mano akys kitaip mato
Atsakyti
-10

A
As
2021-06-03 10:05:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po 4 metu naudojimo jau laikas pakeisti keptuve i nauja.
Atsakyti
-7

Z
Zita
2021-06-02 22:18:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
O juodo acto negalima?
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų