Rašyti komentarą...
Būrėjai niekam tikę.nei vienas nenori rizikuoti su spėjimais apie karą.tas pats buvo ir su covidu.Paistalai.Kas gali į tokius kreiptis...
Kaip visada svarstyklėms vėl juodžiausias scenarijus, įdomu kodėl jinai taip nemėgsta svarstyklių? Kiek beskaitytum jos pranašysčių svarstyklėms visada viskas blogai.
Man numeris vienas poetas vistiek išlieka lavrovas.Budraityte eik kilbuku gaudyt su savo plikiu.
Nu nenormalu avinams..kas tiki
Ko jus ja vis kišate
Pabodusi, ikyri boba nagla roza lenda ti visur.
Kada išnyks tie visuomenės parazitai, gyvenantys iš žmonių kvailinimo? visi ..logai yra paskutiniai kvailiai ir sukčiai, nes ir patys nieko galimai nesupranta, o jei jei supranta, tai jau yra tikri nusikaltėliai dėl naivuolių mulkinimo. Dėl žemės judėjimo jos padėtis žvaigždžių atžvilgiu yra visiškai nesikeičianti nei per milijardines procento dalis dėl to judesio eigos menkumo palyginus net su mūsų galaktikos dydžiais, o apie visatą nėra ko ir kalbėti - absoliutus nulis. Vienintelė absoliučiai vyraujančiai reikšminga žvaigždė yra Saulė, nes visatos masteliais esame tiesiog ant jos. Ir jos poveikis Žemei priklauso tik nuo joje vykstančių procesų, o dėl Žemės judėjimo keičiasi tik jos pusrutulių sezonai, nes yra pakrypusi orbitos atžvilgiu ir išlaiko tokią padėtį bet kurioje orbitos vietoje. Kitų žvaigždžių įtaką galima būtų lyginti kaip žvakę per daugelį km atstumu nuo prie laužo sėdinčiojo.
Jo .Pažystu aviną moterį .Ji gerianti.Ji neskaitis horoskopo,ir nesisaugos.
@Atene Avines moterys megsta grama gerai padaryt
Į viršų