Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Esu po žuvies ženklų gimusi ,nesi tokia toksiška užtemiam ir menulio fazių pasikeitimams.Visiskai pozityviai reaguoju ir mane neveikia jos.Galbūt reikėtų nustoti burti ir skleisti tokias nesąmones .Manau sunku žmonėms kuriems ne taip sekasi, nesugeba susirasti pragyvenimo šaltinio o juk saugus rytojus turint darbą ir pinigų nulėmę visas mėnulio fazes.Ir nereikia žiūrėti ,skaityti apie jas.Manau ne mėnulio fazes kaltos o psichologinė žmonių būsena.Viskas yra gerai ir i gyvenima reikia žiūrėti kitaip,visas problemas galima išspręsti ir tai nėra baisu.
@Psichol.
Jūs esate visiškai teisi. Šitie būrimai prie gero nepriveda. Jautresnį žmogų gali paveikti neigiamai. Aš taip pat esu žuvis ir retai kada kažkokia pranašystė priartėja prie tiesos. Dažniausiai tai būna visiška nesąmonė. Gal gerb. Būrėjos būrkite tik tiems kas asmeniškai prašo, o ne visiems ir viešai.
@Psichol.
Negalima spresti pagal save apie visus.Yra visokių organizmų.ivairaus jautrumo,nevienodo stiprumo.Tegul kiekvienas prisitaiko sau kaip jam norisi,kaip tinka, kaip patinka.
Kazkokios pliurpalynes
@Kaip visada
Miela budraitytė mėnulis dingo , kur jūs tada?
Tai kada zuvytems bus laimingas laikotarpis.Jau nusibodo skaityti...tik blogis,tik saugotis ir tt. Isburkite,kad pirk bilieta laimesi 20 milijonu,o dabar saugokis,nieko nedaryk...och...va,tau ir auksine zuvele..
Nu va prasideda...
Nu va dive kaip laukėme įspėjimų,gąsdinimų,užtemimų ir t.t. Nu va ir pasirodė mūsų visažinė ,bet kaip niekas neišsipildo iš jos nesąmonių taip neišsipildo
@cha cha
Tai dar ne vakaras... Visa savaitė prieš akis.
Prasideda priešpilnis: Budraitytė įspėja 3 Zodiako ženklus