Rašyti komentarą...
Valdtybė duos..
Ar
Čia
Trys
Ukrainiečiai
Gime
Stiprybės ir sveikatos auginant vaikučius!Svarbiausia,kad tėtis padėtų mamai,nes laiminga,sveika mama-laimingi vaikai!Tik kartu įveiksite sunkumus.
Kokie šaunuoliai,kuo didžiausios sėkmės
Stiprybės, kantrybės, sveikatos užauginti 3 ąžuolus
Dabar bijo naturaliai gimdyti nes putė padidės gal vyrui nepatikti o tada skirybos.Negimdžius naturaliai nežinai koks skausmo skonis todėl gimdo peilio pagalba.
@Baba Va tikrai baba. Apie komplikacijas,ir apie gimdymus informacijos internete pasieskokit ir tada kalbekit .
@Baba O jum ka galva skauda ,kad ji pati negimde?
@Baba Tai jau tikrai pliauškat nieko nenutuokiant... Pati isnešiojau trynukus ir cezario pjūvio pagalba jie gimė. Ir apie jokią "putę" minties net nebuvo, svarbiausia buvo kad gimtų sveiki!!! Baimių ir tikimybių įvykti tragedijai nešiojant trynukus yra galybė, tad baimė prarasti gražiaą "putę" tikrai tuo metu nerūpi. Pabrėšiu tai, kad moters gimda sutverta isnešioti vienam vaikui, o ne trim! Todėl rizika be proto didelė!
@Baba Tu tikra BOBA,tau žodis "baba"yra labai per gražus
reiskia iki siol nekalbejo,dabar jau prakalbo,tai zurnaliugu triumfas-prakalbo
Priies 65 metus meficiba buvo aukstam lygije ir moterys gimde naturaliai net trynukusdabar ir vieno nebeisgimdo ima oer pilva
Kai mes gimėme trynukai prieš 65m.mano mamai nereikėjo jokio Cezario pjūvio.Viskas vyko natūraliai ir laimingai gimėme.Gerai kad viskas jums baigėsi laimingai.Tik,kad vaikučiai augtu sveiki.Sekmės ir kantrybės jums visiems.
@Mama Cezario pjūvis joks ten gimdymas.Tegul naturaliai pagimdo tada supras ką reiškia gimdyti
@Manau praleidai progą patylėt, pasidžiaukit kartu su šeima, kad viskas laimingai baigėsi
@Manau Juokinga, kai natūralistės laiko save pranašesnėmis už tas, kurioms darė cezarį. Koks kieno reikalas, per kur vaikas gimė. Dar čia pi*dom pradėkit matuotis.
@Manau Jų trys, gimdymas ilgesnis,nuo mamytės sveikatos priklauso,ar širdis stipri.O gimdymas nėra sunkesnis dvynukų ar trynukų, jų galvytės mažesnės,kūneliai mažesni,lengviau užgimsta.Tokie rimti visi trys nuotraukoj,laimingai jiem augt...
@Stasė o bandet gimdyt,dvynukus ar triukus kad taip šnekat? kur 1 pagumtai ir atsipalaiduoja kūnas o čia dar reikia pakartoti, kai jau jėgų neturi.
@jelena Gali pagalvoti, kad tik jūs viena gimdėte dvynukus...
@Mama Gal gana kas buvo kažkada seniai, hejore tu suknista. Pasodžiaug bent jau. Ar visoms turi būti taip kaip jums ar dar ten kažkam kaip prieš 65 m.
@To Mamai O kur Jūsų kultūringas elgesys pražuvo?
@Taigi ,koks dar kultūringas elgesys,tokioms komentatorėms,akis tokioms iškabinčiau
@Rima
Tave
Ispisciau
@Mama Kokio išnešiojimo gimėte, kad yaip pučiatės ? kiek tamsta tų trinukų prigimdėt, sulyginot kaip su nuėjimu į maxsima...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų