Rašyti komentarą...
Koks likimas ir sveikata laukia šio kūdikio po tokių traumų?Ar kas žino,kaip toliau elgsis motina su j...oi ,jeigu mergytė gydytojų rūpesčiu bus atgauta?Štai,kur turi veikti Vaikų gerovės tarnybos.Gera motina neslėps kas atsitiko,net , jeigu ir nelaimė įvyksta.
Kalčiausias motina, nes vaikai yra jos.Reiškia nerūpėjo tie vaikai. Rūpėjo 'joti' ant naujo vyro. Keista politika: motiną, kuri už viską atsakinga suima mėnesiui, o sugyventinį-2 mėn.
Ai sh rasot. Dzin ta isgama motina ir tas jos nevisprotis draugas. Geriau parasykit apie vaiko sveikata.
Alkoholis sukelia jo vartotojams beprotybę, nusikalstamumą ir mirtį. Asmuo gali išgerti gurkšnį alkoholio ir nužudyti savo artimą. Tai daugiausiai smurto sukėliantis narkotikas. Vienintelis būdas šią problemą išspręsti tai uždaryti alkoholio vartotojus į narvus, o raktą išmesti.
Bet vistiek kažkodėl tą informaciją apie ją skaitot :)
Šita jauna mamytė su sugyventiniu ----lyg ir rėksniai iš šeimų maršo ? ? Šeimynėlė iš Orlausko anekdoto ''Karvė '' ?
Kokia čia vėl draugė išlindo...matai,nežinojo apie draugą;pasakoja kokias pasakas.Su kokiu susidėjo ir pati tokia tapo...ar ji mušė ar nemušė,bet yra kalta...ką galima vartoti ir negirdėti mažų vaikų naktį...juk maži vaikai,prabunda ir taip,ir dar du.Pabodo su normaliu vyru gyventi,tai ir išsiskyrė...geriau gyventi laisvai.Mama pasakoja,kad ir atvažiuodavo tas draugas,o draugė-matai nieko nežino...abu kalti.
jo, jo -visi tampa ,,šventais'' , bet vaikai sumujšti, nužudyti ir t.t.
Kažkam reikia ginti dabar tuos degradus....
Bet jei sumusimas tai keistas nes pilvas juosmuo As uzauginusi ir savo vaikus ir anukus galvoju gal kritimas ant kazkokio daikto ar nuo laiptu
@Roma ar skaityti nemoki, ar girta esi??? Medikai teigia, jog ŽIAURŪS sumušimi viso kūno.
@Temidė Kodėl taip grubiai...
@Roma Keista vieta kaip sumušimui, nebent smūgis buvo į pilvo sritį gulint lovytėje. Tai gal nukrito nuo laiptų iš aukštai, ar pastūmė į aštrų kampą ir plyšo kokia blužnis , kepenys, nukentėjo žarnos...Bet vistiek super keista, kad motina naglai meluoja, kad nieko nenutiko, nieko nežino. Normalus sveiko mąstymo žmogus, pasakytų medikams apie traumą, kad vaikas pvz.buvo nukritęs, bet nepagalvojau, kad kažkas rimto.Dabar 'darnių įjungę'. Sugyventinis, kaip tik, nes nenori motinos išduoti.Nemanau, kad santykių pradžioje būtų išdrįsęs.
Tikra morozovienė, shudo pilstytoja

Skaitomiausios naujienos
Į viršų