naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per šventas Kalėdas Raseiniuose sunkiai sumuštos dvimetės tragedija palietė kiekvieną. Dėl mergytės jaudinasi net ir tas, kas nepažinojo nei jos, nei raseiniškių šeimos.

Per šventas Kalėdas Raseiniuose sunkiai sumuštos dvimetės tragedija palietė kiekvieną. Dėl mergytės jaudinasi net ir tas, kas nepažinojo nei jos, nei raseiniškių šeimos.

REKLAMA

Šiuo metu jau aišku, kad teismas leido įtariamąją motiną suimti mėnesiui, o jos draugą – dviem.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su viena geriausių įtariamosios G.O draugių, kuri sutiko papasakoti, kokia buvo jos draugė ir ar galėjo įtarti, jog namuose įvyks tokia nelaimė.

Rūpinosi savo vaikais

Mergina, paprašiusi garantuoti anonimiškumą sakė, kad su įtariamąja buvo pažįstamos ne itin ilgą laiką, tačiau bendravo artimai ir net buvo palikusi savo vaiką įtariamosios priežiūrai.

„Niekada neatrodė, kad ji negalėtų pasirūpinti savo vaikais. Ji buvo jauna, bet tai nieko nekeitė.

Ji, kaip mama, prižiūrėjo vaikus, jais rūpinosi. Tikrai labai dažnai bendraudavome, susitikdavome, tad galiu pasakyti, kad jokio baisaus elgesio prieš vaikus iki šios dienos tikrai nebuvo“, – kalbėjo draugė.

REKLAMA

Ji prisiminė kelis kartus palikusi savo vaiką draugės priežiūrai. „Pati turiu vaiką, kurį ji prižiūrėdavo, kai man reikėjo išvažiuoti. Aš tikrai nepalikčiau vaiko žmogui, kuriuo nepasitikėčiau, o palikau, nes mačiau, kad ji gražiai elgiasi tiek su savo, tiek su kitais vaikais.“

REKLAMA

 

Naujo draugo neturėjo 

Mergina atvira – negali patikėti tuo, kas įvyko. Ji sako draugės vaikino nepažinojusi, apie jį niekada jai nebuvo pasakojama. „Mano žiniomis, ji naujo draugo neturėjo.

Po išsiskyrimo su vaikų tėvu, ji gyveno viena su vaikais bute, o vėliau apsigyveno pas savo mamą. Tikrai nemanau, kad ji kažką galėjo vartoti būdama su vaikais.“

Tėtis rūpinosi vaikais

Paprašyta pasidalinti, ar yra mačiusi tikrąjį dvynukių tėtį, pašnekovė pripažino žinojusi, kad tėtis rūpinasi mergaitėmis:

REKLAMA

„Mano žiniomis jis lankydavo vaikus, atveždavo dovanų, o ir ji pati mergaites veždavo pas tėtį pabūti. Dėl vaikų jie tikrai bendravo.“

Primename, kad iš pradžių mergaitė iš buto be sąmonės buvo pristatyta į Raseinių ligoninę, tačiau vėliau pervežta ir paguldyta į Kauno ligoninę.

Dėl šio įvykio policija atlieka ikiteisminį tyrimą.

Bet jei sumusimas tai keistas nes pilvas juosmuo As uzauginusi ir savo vaikus ir anukus galvoju gal kritimas ant kazkokio daikto ar nuo laiptu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų