Rašyti komentarą...
Gal šita išgama dabar teiksis paroditi kur evaldo kūnas.melagė aferistė alhoholikė .vaiku teises turi susidomėti jos nepriziurimais vaikais.purvina melagė .lori goriagina.
@Toma Aiskiai zvejai ir Evaldo seses teisininkas minejo kad zmones ne prie ko.kad matyt jog nuskendo.geriau pasidomekit ka Evaldo sese veike Lietuvoje gryzus.ponia ieskojo po namus brolio pinigu bet pati paieskose nedalyvavo.eiline dama bandanti pasidaryti is fiasko is garsesniu zmoniu
Kokio velnio sedo i girto masina matyt pati ikalus buvo jai apie vaiko sauguma negalvojo .
Gaila vaiko . Kuom mastyt motinai tuo metu reikejo .ne jau negalima buvo is ryto keliaut
SkauduBet girta vimas tarp jaunu paplitesKaip su girtu galima vaziuot protu nesuvokiamaDar su vaiku
Kas ten per ziurke isplatino video? Gedos neturi.
Stiprybes siaimai
O ko pulti tą moterį kuri pasidalino įvykio aplinkybėmis? Tai yra reali tiesa kaip už vairo atsisėda girti žmonės, gi keleiviai gali atsisakyti važiuoti....!
Be to dauguma žiūri ir dalinasi kitų patirtimis skaudžiomis nelaimėmis, net ir iš dabartinių karo veiksmų, ne tik iš autoįvykių. Tai tapo norma mūsų pasaulyje.
Čia tokį straipsnį turėtų paskaityti Mildažytė,Skaiva ir kt.Kuom galėjo pasibaigti jų kelionė.
Nenoriu komentuoti. Bet kas tie gerieciai su kuriais gėrė. Ir nakty teko nuo jų važiuoti. Juk ryte būtų buvę viskas kitaip.
Nenoriu komentuoti. Bet kas tie gerieciai su kuriais gėrė. Ir nakty teko nuo jų važiuoti. Juk ryte būtų buvę viskas kitaip.
O man protu nesuvokiama ,kaip galima sesti su vaiku mazu I masina zinant ,kad vyras yra isgeres/girtas!
Tokia grazia seima nuzude, gaidys. Linkiu pasikart ir neapkrauti mokesciu moketoju islakant ji.
Į viršų