Pora savo namo papuošimais šokiravo visus kaimynus: pamačius, nebus kur dėti akių

Jauna amerikiečių šeima kaip ir kasmet nutarė šventiškai pasipuošti savo namus. Tiesa, nutarę tai padaryti išskirtinai, jie netikėjo, kad sulauks visos šalies žiniasklaidos dėmesio.

Amerikoje, Kanzase gyvenanti Shelby, šiemet su savo vyru nutarė šiek tiek papokštauti ir visus kaimynus nustebinti kalėdiniais namo papuošimais.

Viešoje erdvėje Shelby pasidalino savo vyro gauta žinute: „Brangioji, šiemet noriu namą papuošti lemputėmis, bet iš jų suformuoti didžiulį penį. Aš nejuokauju“, – rašė jis.

Moteriai šis sumanymas pasirodė ypač juokingas, todėl ji nedelsiant su juo sutiko.

„Atsiprašau, kaimynai, mes pajautėme, kad šiemet ant mūsų stogo turėtų atsidurti didžiulis penis. Atnaujinimas: Paskutinės dvi paros buvo tiesiog kosminės. Žurnalistai, aprašydami mūsų namo papuošimą, sako, kad kaimynai yra tiesiog įsiutę, tačiau asmeniškai aš nesulaukiau nei vieno asmens replikos dėl mūsų papuošimo.

Taip pat kiti žmonės sako, kad šį sumanymą mes sugalvojome dėl dėmesio stokos – tai buvo tik pokštas, aš net nesitikėjau, kad atsidursiu visose žiniasklaidos priemonėse, net Vokietijos! Be to, mes gyvename gana atokioje gyvenvietėje, retai matome vaikus.

Per pastarąsias valandas turėjau kelis radijo interviu, tai pasirodė gana linksma. Ačiū visoms kompanijoms, kurios susisiekė su manimi ir kurios turi tikrai gerą humoro jausmą.

Dienos pabaigai, girdėjau daug juoko – o būtent tą girdėti ir norėjau“, – savo feisbuko paskyroje rašė Shelby. 


Rašyti komentarą...
3
3445
2019-12-18 19:47:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis glušas.
Atsakyti
0

V
Vyžas
2019-12-19 05:22:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne visus debilus per kara uzmuse
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų