Rašyti komentarą...
O mano vyrui padeda degtine nors raso atvirksciai...
gal kas nors gali parašyti kokius produktus galima valgyti o kokių vengti? Internete daug informacijos bet vienur raso vienaip kitur kitaip. Vienur skaičiau, kad vaisius ir kruopas galima, kitur jau rašoma kad negalima. Tai kas po galais galima o kas ne? Gal kas nors pasidalintų.. Ačiū!
@O Lietuviui smagu kai kaimyno namas dega.., tylės kaip žuvis ir džiaugsis, kad ne tik jam blogai..
Nuo ankstyvo pavasario GARŠVŲ lapelius valgyti, kaip salotas!
Galima ir prisidžiovinti, ir prisišaldyti žiemai.
Išbandyta ir tikrai skanu sumaišius su krapais, petražolėmis, svogūnų (žieminių) laiškais - nereik jokių atvežtinių žalumynų!
nežinau,kiek tiesos,pati nebandžiau,bet viena pažįstama teigė išsigydžiusi podagrą gerdama obuolių actą.Man šlapimo rūgštis viršija normą nedaug,norma 154.70iki 357.00,o nustatyta 383,53.Paskirtas gydymas alopurinoliu
@miglė Nuodai alupurinolis, gadina visa kita. Kai tiek nedaug viršija mano šeimos gydytoja rekomendavo dietą ir stebėti save.
nuo šios ligos reikia gerti sodą..
@sako Taip, tikrai. Išbandyta, skausmas praeina greitai
@sako O kaip ją gerti?
@Įdomu Nubrauktas arbatinis šaukštelis sodos ir 350 ml vandens. Sumaišyti ir isgerti vakare po valgio
@! Ačiū, bandysim
@! SODA BUTINAI reikia nugesinti ir ji geriama ryte pries valgi,kad skrandis butu tuscias,po puses valandos galima valgyti.I stikline dedama nubrauktas arbatinis saukstelis sodos uzpilama verdanciu vandeniu pamaisoma kad issiputuotu,palaukti kol atves ir isgerti.Turi but siltas.O siaip gert negesinta skrandyje gali atsirasti zaizdu.Profilaktikai labai geras dalykas,gerti savaite,menesi pertrauka.
@sako Gal galite parašyti plačiau ,kaip gydytis su sod
man vienas daktariūkstis pripažino podagrą kitas paneigė.. Jokio priepuolio kaip rašoma nebuvo, didysis pirštas kaip buvęs, tačiau jutau skausmą ties kitais pirštais. Visa tai ėjo ir praėjo prieš 4 metus. Praėjus 4 metams ptasirgus kovidu vėl pajutau skausmą ties pirštais, tačiau ramybės būsenoje skausmo nejaučiu. Tai va, vienas daktariūkštis sako, kad podagra, kitas viską neigia ir nežino kas čia. O skauda minant koją jau pusmetis..
@Įdomiai čia Pasidarykite kraujo tyrimus dėl podagros sveikam žmogui norma330_ 350 ,labai daug rugsties600_700 šlapimo rūgšties čia jau 100% podagra.As jau du metus ,kiekvieną dieną geriu vaistus, priepuoliai nebesikartoja,vaistai Allopurinol jie kompensuojami.
Kas yra padagra ,tai ponų liga.Daug valgo mėsos ir riebiai.Alkoholis irgi daro savo,kaip vaisiai.Kuriuose gausu fruktozės.Svoris ,menopauzė moterims.Ta gerai žinau.Nes pati su tuo esu susidūrus.Teko keist mitybą ir reikalai man pagerėjo.Skaitei ir nesupratai.
Rasot apie sia liga.tai ko neparasot kaip ja gydyti (be jusu medikamentu)naturaliu budu.paprastos vysnios.bet deja musu daktariuksciai to nepasako.nes gi cia farmacija.biznis
@Sergantis podagra Jei sergi podagra,puikiai zinai,jok si liga nepagydoma,tik gali ja kontroliuoti su maistu,o sunkesniais atvejais,vaistais.
@Sergantis podagra Man tos tavo vysnios nepadeda,prasom neskleidti cia dezinformacijos
@Rimas Kas dieną mirkyti kojas karčiojoje druskoje( magnio sulfatas), sauja druskos nedideliame kiekyje vandens, kas dieną tuščiu skrandžiu kramtyti šaukštą aliejaus, nesvarbu kokio, kol liks burnoje putos, nenuryti, o išspjauti į klozetą, taigi tik KANTRYBĖS, viskas Jūsų rankose
Į viršų