Rašyti komentarą...
Vaiko širdutė labiausiai jaučia kas jį iš tikrųjų myli, kas juo rūpinasi, kam jis reikalingas ir kas jam gyvenime reikalingiausi žmonės. Nuoširdžiai linkiu sukurt šitam jaunuoliui gražią tikrą šeimą iš abipusės meilės ir nugyventi kartu iki gyvenimo saulėlydžio su puikiais vaikais ir anūkais. Tegu Dievas lydi, globoja ir veda per gyvenimą. Mokėkite būt laimingi.
Retas atvejis kai pradeda kalbėti tik sulaukęs tokio amžiaus.
pagimdžius šešiasdešimties suprasi:)
pagimdžius šešiasdešimties suprasi:)
Diana, smagu kad vaikas nebendrauja su mama? To gi ir siekei nuteikinėdama. Bet tu jo negimdei. Esi svetima.
šešiasdešimties pagimdysi tai suprasi:)
šešiasdešimties pagimdysi tai suprasi:)
Diana, smagu kad vaikas nebendrauja su mama? To gi ir siekei nuteikinėdama, tik nepamiršk, kad ne tu jį gimdei. Mamos nepakeisi deja. Svetima tu.
@šešiasdešimties pagimdysi tai suprasi:) Čia ne jo teta rašo :D atidžiai skaitykite tekstą.. o ne iškart riekites..
Iš veido matyti, kad esi nelaimingas, kankina mintys.Blogai, kad dabartinė tavo šeima neišmokė tave pagarbos mamai, o tu pats neturi savo nuomonės.Niekada nesigirk, kad nebendrauji su mama, tai labai blogai.Pasitaisyk, nes suaugęs gailėsies.
@Dana Kiekvienas yra savo likimo kalvis, kiekvienas daro sprendimus. Jo pačio sprendimas, kaip elgtis, su kuo bendrauti, o su kuo ne. Yra sakoma, kad nesvarbu biologiniai tėvai, svarbiausia - kas augina, rūpinasi, būna šalia bei padeda.
Tad mažiau rūpinkitės ir pamokslaukite, žiūrėkite į savo gyvenimo „šiukšlynus“.
Graži žinoma šeima, išsilavinę žmonės.Bet ką turėjo padaryti mama vaikui, kad jis netrokštų jos matyti, su ja bendrauti.Jis dar jaunas, vėliau supras ir giliai tikiu, kad jis jai atleis, kad ir nežinau už ką.Taip gyvenime nebūna.Tėvai prasigeria, išmėto vaikus po vaikų namus, o šie suaugę trokšta juos surasti, pamatyti.
Įdomus interviu, patiko, trūksta pozityviu straipsnių šiuo laikotarpiu
Į viršų