Rašyti komentarą...
Abi Šimašiaus žmonos savo išvaizda labai panašios, gaila vaikų.
Nesuprantu, kodėl čia ta Agnė draskosi. Dievas ne piemuo..
O ji pirmoji žmona? Taigi žemė apvali. Ką davė pirmąjį, greitai atsisuko jai. Valio Šliundroms
Ale tai tauta nustebo.Šalies sostinės meras,mūsų tautos veidrodis rinkimų į merus nakty nuvyko į savo rato gėjų kavinę.Po pasibuvimo su tautos mažuma,balsų skaičiaus pradėjo sparčiai augti.Tai dabar mūsų gėjukai pasijuto mero apgauti ir pradėjo pilti ant jo žibalą.Nepergyvenkit,šitas aferistas universalus.Gali santykiauti ir su vištelemis,ir su gaidelis.
Kai sužinojau kaip pasielgė dabartinis meras, verkiau. Tikėjau, kad tas žmogus visą save atiduoda Vilniui. Bet ne... godumas vis dėl to paėmė viršų, deja, pasirodė silpnas žmogelis, neatsilaikė prieš pinigus. O dar ta,, jauna "žmona... palikti, išduoti vaikus, kokiam gi reikia būti menkystai. Su tokiom,, vertybėm" meru būti negalima. Manau, kad reikia nustatyti tokius svertus, kad pagaliau baigtųsi savivaldybėje pinigų vagystės. Kodėl mes turime savo pinigais sukurti gerą gyvenimą tokioms architektėms ar tokiems merams. Kas jie tokie? Ar mums kas nors, kada nors padės sukurti tokį gyvenimą?
@Daiva Juk antra žmona taip pat išardė šeimą,taip kad lazda turi du galus.
@Aš o kas buvo pirma žmona ?
Tikėjome, kad Simasius pagaliau yra tas meras kurio reikia Vilniui. Deja, bet jis pranoko pati Zuoka!!!! Pinigų per Gylyte susiveike būsimam gyvenimui, plius,, jauna zmona" - viskas gerai, galima gyventi ir zvengti!!!! Kaip galima skirti virš 700 tūkst. eurų kažkokiam projekteliui - tai yra nesuvokiama afera. Kuris dar Lietuvos architektas gavo kada nors tokia suma pinigų savo projektui?Matyt, visdelto neištvėrė mero širdis, kaip gi palikti savivaldybės kasoje šitiek pinigų, reikia juos pasiimti. Skaudu ir liūdna, kiek gi dar tuos mūsų durnelius žmonelius mulkis tokie merai???? Juk gerai dabar prisivogus mūsų pinigų atostogauti Prancūzijoje. Ir kokiai gi reikia būti sukčiuvienei kad prisigrobti šitiek pinigų, o dar ir vyrą nuo šeimos ir vaikų nutempti. Neturėsi laimės!!!!!
O kažin, ar ponia Agnė kadaise nebuvo priežastimi, griūvant pirmajai Šimašiaus santuokai?
@Liudgarda Pritariu jums,juk antra Šimašius žmona taip pat ant jo pirmos šeimos griuvėsių savo laimę susikūrė ,tai ko ji verkia? Kokia vargšė .Už viską gyvenime reikia mokėti.Štai ir atpildas.
Jį tai pat greitu laiku paliks .Jo toks likumas.....
Jis ne "nuolatos besišypsantis ir nuoširdumu spinduliuojantis vyras",o išsišiepusi,iltis rodanti hiena.Jo "šypsena"-kaukė,slepianti žmogų be sąžinės.
Lazda turi du galus
@Dalė Taip,lazdos įstatymas egzistuoja,juk palikta žmona taip pat Šimašiaus pirmą šeimą išardė,tai ko ji čia verkia?
Jaunas išvaizdus vyras susirado sau vertą jauną moterį. Kas čia blogo. Na o ankstesnė žmona gerojai vyresnė. Labai ne kaip atrodanti teta. Na tai gamtos dėsnis visada žmonijos istorijoje vyrai imdavo jaunesnes moteris. Nesupranru kame pyktis. Ne jau nesuvokė moteris imdama jaunuolį į vyrus, kad tai geruoju nesibaigs? Taip ir būna kai bandai apgauti gamtą!
@Miegas Palikta žmona daug jauniau ir gražiau atrodo,nei be laiko susenusi "jaunoji".Eks žmona protinga,santūri,išsilavinusi,o naujoji teta nupirkta už valstybės pinigus.Kas yra perkama?Paslaugos ir daiktai,bet ne meilė ir laimingas gyvenimas.Kažin, ar lakstančiam po gėjų klubus žmogeliui,rūpi meilė moteriai?
@Miegas Miegui- buvusi žmona tik 2 metais vyresnė už Šimašių ir pagimdė jam 2 vaikus. Kodėl vyras gali būti vyresnis už moterį 20-40 metų ir tai bus normalu, o kai moteris vyresnė keliais metais, tai jau nenormalu?
Į viršų