Rašyti komentarą...
Pirmiausia noriu palinkėti didelės stiprybės ir tikėjimo....kitas dalykas,nors jau ir nesvarbus,kadangi pasekmė jau yra...sportuojant geriami vitaminai ar papildai....nes kiekvienas sportininkas geria tokius...ten chemija...ji užkemša limfą,o ji atsakinga už visą imuninę siatemą....aišku dar viskam užtvirtinti galėjo dasidėti dirbtinis apvaisinimas,tačiau pradžia,manau prasidėjo nuo papildų...gal aš klystu ir buvo negerta jų,bet nemanau....kaip bebūtų stiprybės ilgam gydymo kely,svarbiausia nepasiduoti
Ačiū autorei.Aš lygiai taip pat jaučiuosi. Begalo gaila jauno žmogaus. Indre,laikykis!
Ar Indrutei ir ligos pavydite. Blogio li
Ar Indrutei ir ligos pavydite. Blogio li
Ar
nevaldomas noras viešintis,juk serga ir suserga kasdien daugybe žmonių,kurie irgi verkia,bet tyliai
@glumina Tavo problema,verk tyliai.Kodel tau kliuna kiti,sunie?
Net atsidūrusi ligos patale be dėmesio negali išbūti...
Na jei kiekvienas viešintų savo diagnozes, būtų baisu, kokiom baisiomis ligomis žmonės serga. Šiai merginai 36 m. dar nieko tokio, puikiai, gražiai gyvena, o, juk vėžys šiandien dažnai pagydoma liga, ypač kai turi pinigų.
O štai yra nemažai žmonių, kurie nuo kūdikystės kenčia tokius skausmus, kokie vėžiu sergantiems net nebūna ir taip tenka gyventi kasdien, galvoti ar užteks pinigų pragyventi, nes vaistai kosmosą kainuoja ir nesiskundžia, neverkšlena.
Man štai ašaros byra, kai matau kalnus neteisybės, nelygybės aplink.
@Reali situacija Pezalas tu ir tiek. Pas mane pati nustatyta Liaukemija AML-1. As ir paviesinau. O "pagydama" tai po 3-5 chemeterapiju (kurios nyra pyragai) yra 66% shansas isgyventi iki 5metu. Shansai pakyla tik jeigu tinkti transplantacijai - ir randa tau donora kuris tinka 10 is 10 balu. Beje donoras turi but jaunas. Mane pati israsho is ligonines po 1-2 savaiciu (as tikau transplantacijai). Tiesiog nerashinek nesamoniu.
ar negalėjo nuo silikono pertekliau organizme? juk dar labai jauna vėžiauti...
Aš manau daug žmonių turi ar turėjo savo aplinkoj sergančių vėžiu ir tai jiems svarbiausia, o čia tiesiog gaila, kaip ir kiekvieno sergančio žmogaus. Niekam tos ašaros dėl jos nebyra, tik jos artimiesiems...
Visiskai po... Vaidino kokia tai princese, dabar gales angeliuka vaidint
Tai dabar dėl kiekvienos banditėlių šeimynėlės ašaras varvinti?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų