Rašyti komentarą...
Toliau vyksta mokytojų diskreditavimo kampanija. Įdomu kas ją finansuoja?
Bezdalą rašo. 90% mokytojų be gėlės niekada nieko nėra gavę. Gal kokie pradinukai ir dovanoja. Ir tai pavienėse mokyklose. Per 30 metų jokios dovanos negavau.
Suomiai nesuprastų. Jų mokytojams dovanos būtų pažeminimas, tarsi patys negali įsigyti ko nori. Jūs, lietuviai, baikit su tais tarybiniais-rusiškais reliktais. Gėlės glėbiais, dovanos kilimais ir šaldytuvais, kelionėm ar kvepalais, kurių, gal, nei reikia, nei nori. Baikit žeminti mokytojus!!!
@Viola Ar jūs tuos kilimus dovanojot? Tai kodėl tada? Aš nieko niekada nedovanojau- turiu 3vaikus.
Labai gaila bet tai liecia ne tik mokytojus bet jau darzelyje dovanos irgi yra uzsa
komos per aukletoju drauges kas ko noretu.
Mojytojams ne dovanų iš Jūsų reikia, o kad Vaikus Žmonėmis auklėtumėt. Kad Jie gerbtų vieni kitus, kad nesikeiktų, kad nešiukšlintų po suolais, kaip paršiukai, kad negadintų mokyklos inventoriaus ir neskriaustų silpnesnių už save. Jau su mokymusi, tai kiekvienas sau mokosi..nori beraščiais likti, lai nesistengia.. tegu nors norintiems mokytis netrukdo. Labai aiškiai matosi iš Vaikų elgesio, kaip Jų namiškiai bendrauja, kokią kultūrą skiepija atžaloms.. Graudi padėtis. Ir jokių dovanų nei gėlių iš tokių žmonių nesinori. Elementaraus žmogiškumo sulaukti norėtųsi..
Na tokiai dienai atneškit man puokštę gėlių nuo klasės..ir nors vieną dieną paprašykit savo atžalos elgtis kaip žmogui, o ne laukiniui iš džiunglių..yra ir normalių vaikų ir jie didžiausias mokytojų džiaugsmas...ir niekas jūsų neprašo jokių dovanų, ačiū nereikia, algą gaunu ir leidžiu kur noriu!
@Mokytoja Labai Jums pritariu! As nedirbu pedagoginio darbo, bet tai neturi reiksmes, nes del dovanu mano nuomone sutampa: vertingas priimu tik is vyro ir savo seimos. Is visu kitu uztenka kokios malonios smulkmenos, nes priesingu atveju jauciuosi nepatogiai ir lyg kazka skolinga. Gyvenu ne Lietuvoje, tai cia beveik tokiu situaciju nepasitaiko, gal poziuris i dovanas kitoks, tai ivairiom progom is draugu, kolegu, klientu tai buna saldumynai, geles, koks butelis vyno ar siaip koks gurmaniskas skanestas, knyga ir pan.ir viskas kuo puikiausiai! Tokios dovanos ir pradziugina ir neipareigoja, o ko man reikia nusiperku pati.
Nieko nedovanokit.Jūsų vaikai dažniausiai nekenčia savo mokytojų.Galit atviruką nuo klasės pasirašyti.
Dirbu mokytoja, bet kokia dovana mane trikdo, pastato į nepatogią padėtį, lyg ir įpareigoja. Bet gėles labai vertinu, man tai atrodo nuoširdu.
X6 nes X5 visi turi
tą straipsnį prieš covidą skaičiau. Vargšė Vilmą nieko daugiau nesumąsto ir siunčia tą patį laišką kasmet. Geriau su vaiku padirbėtų, nes jis, vargšas, jau kokie 5 metai 4 klasėje sėdi.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų