Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Narsi auklėtoja (rašiau)
Jug suaugę,taip pat nenutraukia savo švenčių ,taip yra išimčių,o kodėl tie vaikai negali džiaugtis savo vaikystę !!!!
Kam ta isterija dėl karo??? Auklėtoja Šaunuolė,ji vaikams negadina vaikystės. Naršo labai,o mamyte panikuoti mėgsta
Pačios auginkitės savo vaikus ir nebereikės reikšti pretenzijų!!!
FIFA, tu galvok apie GERI, o ne kurk BAIMES jausma. Matosi, kad tredalioja pati ir vaika gasdina..
Mamytė tingi su vaiku kaukę daryt,tai ir prisidengė karu.Vaikai du metai švenčių neturėjo,gėda būtų ir rašinėt tokiu niekalus,tokiu sunkiu laikotarpiu Ukrainos tautai.
Truputi mamyte nesiorientuoja erdvėje, uzgavenes yra tautine svente kuomet yra svenciama ziemos pabaiga apskritai tegul išlenda ji is to feizbuko seselio ir i pasauli pasižiūri blaiviom akim ir pasidomi musu lietuviu etno kultūra. Ir nereiks daryti tragedijos .kad auklėtoja liepe pasidaryti kaukes.
Nėra čia ko nei skaityti nei rašyti. Tai gal auklėtoja turėjo karo žaidimus organizuoti ???
Nėra čia ko nei skaityti nei rašyti. Tai gal auklėtoja turėjo karo žaidimus organizuoti ???
Jei pas tokią mamytę atvažiuotų senai matyta draugė tai ne nuodemė kavos nulėkti ar vynelio pagurkšnoti. Bet juk vaikui nieko nereikia. Ne duok Dieve suvalgys kokį blyną, juk nuodas, dar numirs.
Perskaičiusi auklėtojos žinutę vilnietė pakraupo: „Vyksta karas, o ji elgiasi šitaip“