Rašyti komentarą...
Jo norėti, juk šiame pasaulyje viskas parduodama už pinigus: garbė, santykiai, net Valstybė... Žmogiskumas- kažkur dar mažuose miesteliuose išlikęs nykstantis dalykas...
Mergaitės ,mažiau silikono,hialurono ir viso kito š.(papildai ,baltymų kokteiliai intensyviai sportuojant ir "auginant raumenis",hormonai ir t.t) ir būsite sveikos.Pas ligones labai keistai vis labiau "putlėjančios" lūpos.Dar neužmirštat sirgdamos ir papus "įsigyti".Jūs tiesiog esate vargšelės,aukos.Linkime pasvekti(pirmiausia nuo savo durnumo).
Per google rasomi paistalai . Tas gime, tas mire, tasgavo bauda. Baudu salis.
Tik baus ir baus. As ne dievas uz viska teks atsiskaityti
Tylėti nebegaliu ir aš! ,,Susisiekit su manimi'' papasakosiu ką aš žinau. Linkėjimai tau Domke, Dominykai Kaščioni. Du Alytaus gėdos. Vienas luošas gėjus o kita kas metus abortus darosi.
@Liepa okey ... susiesiekiu ,apie ka cia tu...
Tai palaukit, tada ir aš noriu pasisakyti apie Sidona dar kitaip žinoma kaip DomKe. Kodėl nieks nerašo apie jos suklastotus dokumentus? Kodėl neparašyta apie nuotrauką plaučių kaip ji siuntė ir sakė, kad jos? Kodėl nekalbama apie tai kaip ji pardavinėjo moteris? Kodėl neparašyta kaip iš tiesų yra?
@Sakau parasyki mes gi nezinom.
Ir vėl tie tv3 dundukai išrėžė....
@a Dundukai tie kurie rašo ir tie kurie perskaite tiki.
Ot laikai atėjo kai nieko švento nebeliko. Atėjai, sumokėjai pinigus ir apie tave parašys ką tik norėsi. Ir jokių įrodymų nei nereik. O jūs durneliai skaitykit ir tikėkit.
Straipsnis vėl apie nieką, ir vėl apie tą pačia aferiste.
Dar labiau savo nuotraukų iškoreguoti negalėjo? Toli gražu šitos nuotraukos nuo jos realaus išpurtusio veidelio...
Koks tikslas šito ir tų visų kitų straipsnių jei jau ir taip aišku, kad Sidona Zinevičiūtė pamelavo savo ligą visai Lietuvai?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų