Rašyti komentarą...
Kam neskauda,tas nedejuoja!Ačiū Zvonkams,kad jie pasidalino savo skausmu,na gal ne skausmu,bet didesniu rūpesčiu.Lietaus vaikučiai-tai tokie patys vaikai,tik tėvams didesni rūpesčiai!
Bijau sumeluoti, bet girdėjau, kad " mosade" (Izraelio slaptoji tarnyba) su kompiuteriais dirba vien autistai.Mūsų visuomenei dar mokytis ir mokytis tolerancijos.
Nėra taip, kad autistas arba ne. Mes visi autistai, tik vieni daugiau kiti mažiau.
Sovietmečiu tokie vaikučiai eidavo į stsilikeliu klasės,tokios ligos nepripažino.
Labai gražus šitos kaunietės laiškas, ypač pabaiga - apie atvirumą. Bravo.
Autizmas ne liga ir ne neigalumas. Autistai ypatingi vaikai ir su jais reikia uzsiimti. Uzsienyje, ypac skandinavijoj yra tokiems vaikams centrai. Juose diena praleidzia tokie vaikai, o vakare juos pasiima tevai. Savaitgalius jie praleidzia irgi namuose. Tuose centruose dirba specialistai, vaikams vyksta uzsiemimai. Jie vezami i baseinus, renginius. Tai vadinama pagalba seimai ir rupinimasis vaikais.
šaunuoliai Zvonkai, sekmes.
Zvonkų šeimai, stiprybės, ištvermės ir neprarasti viltie. O kad viešai apie tai prakalbote, gerai padarėte, nes daugelis visuomenės net neįsivaizduoja ką reiškia auginti kitokį vaiką, ką čia visuomenė, kad Lietuvoje trūksta specialistų mokančių dirbti su tokio spektro sutrikimu, mokytojų, psichologų, socialinių darbuotojų, tėvai dirba 24 val per parą, tik ne atsakingi darbuotojai, vaikai įntegruojami labai sunkiai tiek į darželį, tiek į mokyklą, o jei ir lanko, tai vis skambina, pasiimkit vaiką, neklauso, nesusitvarko, o kur jų žinios, kompetencija, Reikia tai viešinti ir kalbėti, kad atsakingi asmenys dirbtų savo darbą, kiek jų bebūtų. Šviesti visuomenę, kalbėti apie tai.
Šaunuoliai JŪS.Ištvermės
Kai vaikas negauna motinos pieno ! Štai ką daro mišinukai.
@Rasa Kvaiša!
@Rasa Kuom tai susije? Aišku pienas padeda vystitis vaikui. Taciau kaip paaiskintumėt tokia versija kai trys vaikai gauna motinos pieno vienoda laika ir vienas is triju vistiek autistas? Cia yra genetinis sutrikimas kurio negalime nei numatyti nei pakeisti.
@Rasa Nu daugiau nusipezeti nebegalėjot?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų