Rašyti komentarą...
Neigaliosios pačios kariasi ant kaklo,nejaugi neteko skaityti apie neigalumo istaigose besimokančių paaugliu elgesi,ju neimanoma sukontroliuoti,jie kaip kralikai tik pasitaikius progai tenkina savo reikmes,bet kur.
Kastruot tokius parazitus,bet kol kas jie turi neliečiamybe tik neaišku kodėl.gaila vaikų mergaitėm gyvenimai sugriauti.vienam kitam nupjautu makas gal atsipeikėtu.pikta tikrai paskaičius pati norėjo o tai diedas aklas ir nemato kad vaikas šalia???
autore-tv3 zurnaliuga kikimara pati pilanti pamazgas ant visu
Ačiū Dievui dar yra ir protingų žmonių.
Nesuprantu tokių rašytojų pati tokia atsibudusi tai eik į mokyklą skaityk paskaitas.agituok medikus švietimo skyrių. Didesnis piktumas nes niekas nesirūpina
O to tavo straipsnio tikrai niekam nereikia
Rasa dabar paauglių gyvenimas kitoks, nei mūsų buves prie lempinių televizorių. Dabar internetas tiek apšviečia jaunimą visa tuo, kuo galbūt dar nereikia ir ateina noras pabandyt/išbandyti. .. Žinau kaip tai skamba "antžmogiška", bet tokia tiesa. Nekalbant apie jaunimo tarpe norkotikus, ką kalbėt apie išgerinėjimus... Nugirsti jų pokalbius gatvėse plaukai šiaušiasi ir dar tris dienas geri raminamuisius, bet tokie laikai. O tokiose šeimose kur reikalingi soc. Darbuotojai ir vyksta tai, ko neturėtų, bet argi pastatysi prie kiekvieno paauglio po auklėtoja, prižiuretoją? Neleidi, tai kaip tik sako jie per langus šokinėja ir pabėgę geria šnopsą su diedais paežerėse. Čia tas maištaujntis amžius. Labiau gal grąsint reikia už tokius veiksmus baudom, kalėjimais, internetus uždrausti gal tai sustabdytų?
@Algirdas Baisu išties, bet matom, kad tai vyksta, kodėl, kas netaip? Ką daryti, kad taip nebūtų? Kaip sustabdyti? Ko reikia?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų