Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
KLOUNAI !
Tai kiek suprantu.Bet kureme straipsnija kažką pamatai ir iškarto rašai i TV3 .lt ir tavo straipsni jau ikele į internetą.nesamone aš manau.kam reikalingi tokie straipsniai kaip šitas.kazkokia detalė užkliuvo ir jau rašo.
Vaslinskai tai tą patį valdančiuju šutve prisiminkite kaip jie kalbėjo kad neskirpytis reikia nušauti taip lazda turi du galus vakseri ir tavošlove jau praeitį tad dinkite iš lietuvos nemulkine žmonių vakseri
Labai lauksime, bus įdomu paskaityti.
Gera prekė pati save giria. Kam tos pagyros avansu.
@Seneka Jie abu tokie
Tegul daro ar veikia kas tik miela ir gera.Tik kodėl reikėtų,kad ir nesąmoningai,bet stoti greta "garbiųjų" tautiečių. Negi,garbės neužteks,kai sužinos po knygos parašymo.
Adamsų šeimynėlė. Šiandien knyga, o kas toliau?
@Papuliarioji Pavydas, kad tavo šeima nevykėliai, tai bent komentarų apvemęs pasijunti,, protingu"
Kodėl mes tokie, lyg viena tauta esame, o pasiruošę vienas kitam gerkles perkasti, lyg Inga nėra kažko blogo padariusi, o dar ir knygą rašo, nu ok, man pačiam būtų įdomu paskaityti, ir aš esu eilių parašęs, tik niekas nėra jų skaitęs . . Pasidžiaukime, o ne smerkia. Nusibodo. Tiesiog nusibodo.
Pora kaip tvora , be darbo ir pajamu niekados neliks , bet kuri žirnius auginanti firma priims darban žvirbliams vaikyti .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų