Rašyti komentarą...
Kalti mes patys,tik nenorim pripažinti.Norejom but nepriklausomi,gerai gyvent.O ka turim-pyktį,agresija,stresa,neapykanta baime.Nei vienas nesijauciam sioje valstybėje,nei laisvais nei laimingais.Valdziai mes nerupim,valdzia tik lenda europai i s..........ir stengiasi prikimst savo ir giminiu kišenes europiniais pinigais.Negalvokit,kad gaunam dykai visas tipo paramas,visada skolas reikia grazint.Aisku galit pasiguosti kad ne jums bet anūkams -vis vien teks.Vergas ir yra vergas.
Okultizmas prieštarauja biblijai,yra tamsai tarnavimas... magija neša visuomet tik mirtį, kaip ir bet kokios plastinės operacijos,krūtų keturiskart didinimas..
Skiepų ir buvo toks tikslas-nepavykęs eksperimentas...Triušiai miršta...
@Rezultatas yra a tu drunas ar kas tau yra...nei tu zinai ar ji skiepinta nei ka...ji turejo sirdies liga seniai...koki nesveiki zmones,net bloga darosi...pasigydyti eikit,nes matau.kad paranoja...
@to rezultatas Tai turėjo širdies ligų ir darėsi visokias didinimo operacijas? Tai pati sau ruošė laidotuves,taip gaunasi
Stiprybes artimiesiems,be galo liudna
Tik nuomonė, gal ir ne visai į temą
Tik nuomonė, gal ir ne visai į temą
Toks jau tas gyvenimas.Kaip užrašas gimtadienio sveikinimo atvirutėje,, Tu į žemę svečių atėjai... Mes patys padarome gyvenimą pernelyg sudėtingą. Neatlaiko širdys.Ir dar, jei skaitytume Šventą raštą daug atsakymų rastume. Neseniai teko stebėti pirmąją Komuniją. Prisiminiau savąją. Buvo nepaprastai graži šilta diena, gyvenom vienkiemyje tada grįžus iš bažnyčios po savo pirmosios komunijos ko gero kokia trečiokė atsiklaupus lauke taip karštai meldžiaus ir ko gero tai buvo vienintelė tikroji, gili, tyra, nuoširdi malda per visą savo gyvenimą. Po kiek kaiko prieš akis pamačiau vaizdinį, kad ateina takeliu mano pusseserė, kuri buvo 7 metais vyresnė, kurios aš labai laukdavau. Kaip dabar matau, mečiau tas maldas,bėgau pažiūrėti, nes tas kelias kitoje namo pusėje. Ir tikrai ateina. Vis prisimenu tą mistinį regėjimą. Jėzus yra kelias, tiesa ir gyvenimas. Bet kaip lengva pamesti, palikti,kažkur bėgti.Kaip ir aš padariau. Gyvenime dar buvo keli tokie išrodymai. Dabar tikrai neabejoju, kad yra Aukštesnė jėga, kad tik vienam Dievui yra žinomos visos sąsąjos kodėl vyksta taip o ne kitaip.
Vemt noris nuo visokių ,,mesingių ,, kam čia įdomu ? !
O jeigu kas nors iš tiesų pabandytų parašyt skaitytojo laišką? Neapsikentęs rašomų nesąmonių, išgalvotų temų. Kažin, ar būtų publikuotas... Nes redakcijos mergaitė netektų darbo.
aurelija, eik paimsi ant... ir aprimsi..
Tai nereikia iš viso viešinti šitų nesąmonių.Palikime mirusius ramybėje,o nedarykime iš to šou...
Kodel niekas nepagalvoja kodel seis metais praradome daug zmoniu garsiu ir paprastu sie metai tik netektis
@Daisy Protingiems aišku,skiepai...
@Kaunas jo.sirdises liga turejusi seniai,pasimiro nuo skiepo,kurio nerutejo :) wow...geriau svaigti net ir neymanoma

Skaitomiausios naujienos
Į viršų