Rašyti komentarą...
Šaunuolis! Priimti tai, kas atsitiko, be isterijų, turėti jėgų ne tik būti dvasiškai stipriam, bet ir siekti rezultatų sporte, sugebėtų ne kiekvienas. Sėkmės, stiprybės!
Sauliau linkiu tau didžiausios stiprybės ir ištvermės,kad esi tiek Dvasiškai tiek morališkai stiprus žmogus.
Kaip gera skaityti pozityvu teksta. Sauliau Jus drasus,stiprus padrasinkite ir kitus,tokiu zmoniu manau tikrai ne vienas.
Tikiu,kad žengęs tiek daug pirmyn,tikrai nebesustosi.Tuo labiau,kad turi rimtos veiklos,kad gali parodyti jog praktiškai viskas priklauso nuo paties žmogaus.Tik vienas palūžta,kitas tampa apatiškas,dar kitas-pasiduoda ar ima abejoti,pritrūksta ryžto,užsispyrimo.O juk tas sunkus darbas atsiperka.Apie pažįstamų,draugų netekimą.Atsitikus nelaimei,dažnai ir namiškių paramos netenkama.Dabar išskaičiavimo laikmetis.Kaip per radiją kalbėjo, anksčiau našlaičiais likusius vaikus giminės užaugindavo.Nereikėjo vaikų namų.Tik tiek galime pasidžiaugti,kad gerų yra nepalyginamai daugiau.Juk ir stiklinę geriau matyti pusiau pilną,nei pusiau tuščią.Na,o nepalūžti,tobulėti,pamatyti gėrį,perprasti save ir kitą,suprasti, kodėl jis būtent taip elgiasi,padeda gilinimasis į psichologiją,knygos šia tema skaitymas, Duoda ramybę bendravime,o ir tokio dalyko,kaip puoduko ar lėkštės sudaužymas,sriubos užpylimas ant žemės,nes jau tai įvyko ir belieka sutvarkyti.
Stiprybės Jums, Sauliau, esate pavyzdys ir įkvėpimas!! Gal parašytumėt komentaruose, kokį užsienietį po traumos stebėjot, būtų įdomu, manau, ne tik man, bet ir kitiems skaitytojams.
@Vaida Sveiki. Instagram stebėjau paskyrą @jls143.
Stipru cia.. Bet idomu, kodel vienoj foto desines kojos protezas, o kitose foto, ir raso, kad netekes kaires kojos :/
@Archis Gal todėl kad kairė koja veidrodyje tampa dešine? Neteko girdėti tokio dalyko? :)
Šaunu .mano vyro istorija panaši .
Šainuolis, skaičiau ir verkiau. Maniau tai mano istorija. Viskas labai panašu, tik man. 58m. Bet ir aš jau vaikštau su ci lego ir dar tobulinu eiseną, bet tikrai nezadu pasiduoti. skirtumas dar kad mano dešinės nėra, bet žadu vėl vairuoti manau reiks papldomai pritaikyti. Ir aš stebinau rebilitacijoje vsus ir Žavėjosi manimi, bet be šių nuastabių žmonių nebūciau atsistojusi Tad stiprybės Tau Sauliau
Jūs esate labai stiprus viduje žmogus!! Kai žmogus pasiekia ribą ir žiūri mirčiai i akis ,supranta koks svarbus gyvenimas ir kad duotas dar vienas šansas! Esate pavydys kitiems nepasiduoti! Linkiu sėkmės!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų