Meilė daro stebuklus: dienos tampa šviesesnės, maistas skanesnis, o pikta kaimynė nebeatrodo tokia niurgzlė. Tiesa ir tai, kad iki ausų įsimylėję žmonės aplinkiniams dažnai ima atrodyti keistai – nebegirdi, ką sako kiti, nuolat apie ką nors svajoja, tampa užmaršūs…

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia kelis požymius, kad ir jūs greičiausiai esate iki ausų ką nors įsimylėję.

1. Jūsų gyvenimas iki tos dienos, kai sutikote jį ar ją, ėmė tarsi neegzistuoti. Visos jūsų mintys dabar sukasi tik apie naująjį mylimąjį ar mylimąją, o visos jūsų pareigos liko antroje vietoje. Jei kelinta diena kriauklėje guli krūva neplautų indų, viršininkas jums davė pastabą dėl vėluojamų atlikti darbų ir jūs vis tiek daugiausia laiko praleidžiate žiūrėdami į jo ar jos nuotrauką bei svajodami apie kitą pasimatymą, neabejokite, kad esate įsimylėję iki ausų. Džiugu, kad jus aplankė meilė, tačiau tai dar nėra priežastis vengti kasdieninių darbų.

2. Būdami su artimaisiais ar draugais mintimis esate visai kitur… Jei pastebėjote, kad jums vis sunkiau sukaupti dėmesį, kai esate su šeimos nariais ar draugais, gali būti, kad įsimylėjote ir į pasaulį žvelgiate pro rožinius akinius. Nepaisant nuolatinių minčių apie naujus jausmus, stenkitės neprarasti realybės jausmo ir neskrajoti padebesiais, kai esate su artimaisiais ar draugais.

REKLAMA

Nieko blogo, jei jus užvaldė gražūs jausmai, tačiau, patikėkite, aplinkinius erzina, jei bendraudami su jais nežiūrite jiems į akis, o rašote trumpąją žinutę, ir taip kelias valandas iš eilės. Nesibaigiančios istorijos apie tai, kad radote idealų, nuostabų, nepakartojamą partnerį neturėtų užgožti to, ką jums sako kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų