Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pilnai pritariu Violetai, tiesa sakant Eurovizija jau senai yra ,,išsigimusi,, tiesioginė to žodžio prasme.Jau keli metai nebeziuriu šio šlykštaus klaunisko cirko,kur laimi,tas kas labiausiai sugeba save issidergti iš savęs,pav kaip prieš kelius metus laimėję lordo zombiais persirengę sunkiojo metalo vyrukai,kudakuijanti Vista, persirengusi nutukusi celiulitene moteriškė,dabar šis veikėjas iš Šveicarijos ir tokių isskrypelisku scenų dar matysite matau tol,kol šis iskrypeliska Eurovizija gyvuos.O Lietuva niekad nepateisino į finalą,nes turi daugiau proto, savigarbos už kitas grupės,na nebent koks raskevicius nuvyktu sudainavo,, vaivorykštės himną,gal tada laimėtų,čia tokia būtų ironiška pašaipa iki kokio lygio nuosmukį ir issigime Eurovizija laiku bėgant nuo jos atsiradimui pradžios!
Pyderastų šou, kam labiau protas nusivažiavęs tas ir laimi
Eurovizija N-18
Žinau šeimų, kad susirenka ir žiūri šitų pasirodymus
Pritariu. Irgi nebežiūriu, nes mėšlas visiškas. O LR T galėtų būti sumažintas finansavimas lygus Eurovizijos išlaidoms. To reikalauju, kaip Lietuvos pilietis, mokesčių mokėtojas
Čia ne Eurovizija buvo o Pedervizija
Mes privalome visokius žmones toleruoti, o gal tu kam nors nepatinki. Verta bobule patylėti
@Aida Protingi tikrai neprivalo ;)
@Aida Kiekvienas turėdamas dar kažkiek bent sveiko proto žmogus(krikščionis, katalikas) ir turintis sukūrė šeimas vargu ar toleruos tokius kurie save nepriskiriama nei vyro nei moterų lyčiai!!!
Nebeziuriu eurovizijos nuo tada, kai laimejo usuota boba,,,
SAUNUOLE VIOLETA!!!
Gerai, kad atsiranda zmoniu kurie ziuri rimtai i Eurovizijos pasirodymus. Uztenka issidirbineti! Yra Jis ir ji o ne tarpiniai variantai!!!
Kas aplamai darosi? Galu gale mes esam zmones ar kazkokie gemofroditai?
Uztenka nesamoniu! Uztenka bordako!
Laimėtojas gerai dainavo netgi labai,ir prancūzas,ir Ukraina ,ir antrą vietą kuris užėmė, ir mūsų lietuvis gerai dainavo.Kad kažkam nepatiko tai to ir bėda
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų