Rašyti komentarą...
Nesuprantu, kaip galima gyvent geriant istisai raminancius, taigi jie migdo, tai kaip dirbt, kaip vairuot automobili?!
Maziau teliko ziurekit,klausykit savo lensbergiu ir kitu idiotu,tada suprasit gal kas esat patys ir kad nieko bijot nereikia. Bet paklusniom avim be sansu.
@Gardas tuoj ateis simpanziu roupai cia tai is tos panikos eilines dar daugiau klounai prades vartot
Ką daryti,jeigu iš visų pusių keliama įtampa.Ne kiekvienas gali ramiai ištverti,jeigu žmogui padeda,gali ramiai miegoti,ir gyventi,nuraminti savo organizmą,kodėl tų vaistų nenaudoti.Manau kiekvienas normalus žmogus pats tūrėtų spręsti su gydytojo pagalba,kaip,ir po kiek naudoti,jais nepiknaudžiaujant,tuo labiau,kad nervinė įtampa,ir depresija sukelia širdies ligas!
@MOČIUTĖ Turbut pasikart belieka jum,jei pasiduodat tai itampai. Taip ar taip ant sio pasaulio esat tik vykdymam ir klausimam visko.
jei būtų kitaip prie tokio gyvenimo. Tarp pirmaujančių ir savižudybių skaičiumi - tai rimtas signalas, bet suverčia, kad raminamųjų nereikia.
Ne iš gero gyvenimo žmonės žudosi
@V Silpni esat jei zudotes. Susiskiepyje ta irgi padaret,net nesuvokdami to.
Aha, vaiku darzelyje skarlatina, gydymas su antibais, darzelio valdzia nieko nedaro, o paskui klerkai aiskina, kad antibu per daug vartojam... Man atrodo beda gydytoju ir kt... Istaigu nekompetencija, kaip ir su kovid, ir jo valdymu, nemoka spresti problemu ir tiekk...
Liuks, kad stengiamasi mažinti psichiką veikiančių vaistų vartojimą - gal pradės žmonės spręsti bėdas iš esmės, o ne "glūšinti" vaistais. Gal ir susikalbėti taps lengviau, nes daugelis dabar taip ir atrodo, jog tarsi kazko užsivartoję.
Parašykit receptą kaip gyventi valdant šaltakraujams.
@Šunauja neverta vardo Turi keisti šalį ir viskas, nes Lietuvoje niekas nesikeis o jei tu stresuoji tai tik save po truputį žudai.
@Mantas Matosi kad siauras bezdziones protas. Viso pasaulio valdzia yra po ranka. Laikas atsipeiket is to miegelio.
@Šunauja neverta vardo Reikia eit ir verst juos,kovot,o ne prikrovus i kelnes sedet ir rasyt komentarus su dejavimais. Bet vergu toks likimas.
Vartoti pradeda dėl paprasčiausio kitų ligų negydymo.
@Dauguma Nebūtinai. Žmonės perdega.
Turiu aš nerimo sutrikimą. Visi jo simptomai prasidėjo po laimo ligos, bet nekreipiau aš į tai dėmesio, kol galiausiai artimuosius taip išgąsdinau, kad iškvietė greitąją, nes pulsas 140 na nelabai normalu, rankos, kojos tirpo, svaigo galva. Išsiaiškino, kad problema, tiesiog psichologinė, išrašė xanax. Pavartojau aš juos kelis kartus, kol galiausiai nusprendžiau tiesiog dažniau lankytis pas psichologą ir išsiaiškinti, kas tą nerimą sukelia. Vaistai padėjo, tol kol nežinojau, kaip su šita problema gyventi ir jos priežasties. Jie nėra blogai, bet mano nuomone, turėtų žmones labiau skatinti lankytis pas psichologus, nes tikrai jie padeda.
Į viršų