Rašyti komentarą...
konkrečiai šis mokytojas labai išsilavinęs ir inteligentiškas žmogus. Jo žmona yra mokslininkė, visakeriopai jam padedanti mokslo reikaluose, pati laimėjusi rimtą laimėjimą- jos disertacija gavo rimtą apdovanojimą. Švietimo sistema akivaizdžiai ir sistemingai degraduoja netekdama tokio mokytojo.
Huliganai siautėkit laisvai , jūs nebaudžiami.
Kad ši gimnazija visai neseniai jau buvo pasižymėjusi paauglių patyčiomis ir pokštais. Yra straipsnis 15 min - Gąsdinimas ar rimti planai: H.Zudermano mokykloje išpuolį planavo patyčias kenčiantis mokinys
Dabar į mokytoją gali kojas visi: valstybė, darbdaviai (o ypač privačių ugdymo įstaigų), mokiniai,Šaunu
siulau iseiti is neteisingu teismu karuseles ir netgi laikinai emigruoti. Tokia dar sita visuomene.
"Toks yra mūsų bendruomenės sprendimas, tėvų tame tarpe taip pat“, – sakė ji." Labai įdomu būtų sužinoti, kada direktorė apklausė tėvus. Visi tyli...Ši tema - tabu mokykloje... Labai gaila, kad mokykla nesugebėjo išsaugoti tokio Mokytojo...Didžioji dauguma tėvų, ypač vyresniųjų klasių, nusivylę tokiu mokyklos atsiribojimu...
Buvo laikai kai kai mokytojas buvo gerbiamas žmogus,o mokyniai žinojo savo pareigas.Visa tai atėjo iš vakarų,ir turbūt nepasikeis.Manau kad greitai nebebus kam mokinti vaikus
@Silva Ir šiandien daug mokytojų,kuriuos gerbia.Yra visokių.Vaikų neapgausi.Ir tik mokytojas arba sugeba suvaldyti klasę,arba ne.Bet mokytojas turi būti pavyzdys mokiniams,kaip negalima elgtis.Šioje situacijoje,mano nuomone,mokytojas parodė,kad yra silpnas.Nereikia mokinių menkinti,nekokia paslaptis,kad mokytojai toli gražu,nėra tokie šventi,ir įžeidžia,ir pažymius pamažina,jei pakliūna į nemalonę,jei vaikai grįžta verdami,tai atsiprašau!Nei vienas mokytojas neprisipažino,kad suklydo.Norit pagarbos - rodykit pavyzdį.
@Silva esate super mamytė, to ir viskas pasakyta. Aš savo vaikui visada sakiau, kai mokytojus durniais pavadindavo, kad mokytojas aukštąjį mokslą baigė, kad jus 31 puskvailį išmokintų
Neseniai Rusijoje per pamoką mokinys primušė mokytoją,jei pasisekė,nes mušė per galvą.Gavo ,todėl,kad nuėmė ausinės,nes į pastabas vaikinas nereagavo .Ją atleido iš darbo,o ji savo ruožtu,pasakė,kad bausti jo nereikia,ji supranta,kad jam reikalinga pagalba.Klausimas:kodėl toks didelis noras nubausti vaikus?Negi mokytojas tokios silpnos sveikatos?Ar jau ruošiasi teismo procesui?
@Maša Norėčiau blusai pakomentuoti,jeigu jūsų vaikai puskvailiai,tai jau jūsų problema.Siūlyčiau,visų taip nevadinti.Mano vaikai,kai kurie jau baigė mokyklą,kiti dar mokosi,nė karto nebuvo pastabų dėl elgesio,ar mokymosi.Toks požiūris neteisingas.
@Maša pilnai sutinku su blusa. Kokią teisę turi super vaikelis aukštąjį baigusį mokytoją vadinti durniumi? O ką daryti mokytojui, kada negali lepūnėliui griežtesnį žodžio pasakyti. Tas rėks, pjaaauna!
Ar jus,svietimo sistemos darkytojai ,kad jau visai nusivadovavot su savo begalinem reformom ir sistemos tobulinimais ,su visiskai absoliuciai palaidom vaiku teisem,ir einat NE ,bet suoliuojat visai ne i ta puse ?Ar nematot ,kad reikalai krypsta tik blogyn ,tai reikia sustot ir ,pripazinus ,kad pasukot ne ten.skubiai taisyti padeti .Bet kur tau .per rietenas ir kedziu dalybas neturit laiko...O tuo tarpu ,vaikuciai.. su visom sabo teisem zvereja ir nabaudziami ,o mokytojas laikomas suns vietoje.Apie teisesauga jau nera nei ka kalbet ,nes pasidare dideli chuliganu globejaiir uztarejai:-)Kiek dar gali testis sita klampyne ir zmoniu zeminimas ?
@Mociute Patys mokytojai turi kovoti dėl mokinių tinkamo elgesio mokykloje ir vertinti jų elgesį. Tik tuomet reikalai pagerės.
@Mociute Akivaizdu,kad su vaikais niekas neturi kovoti!
Kol mokykloje nebus mokiniai auklėjami bei jų elgesys vertinamas, tol tokia betvarkė ir bus. Deja.
@Šiaip jau Reikia sudėti visose klasėse kameras ir kolidoriuose tegu pamato tėvai kokie angeliukai jų vaikai pamokose yra, tada būtų saugūs mokytojai ir kaikurie mokiniai nuo patyčių ir smurto.
@Šiaip jau Tikrai ,manyčiau,kameros būtų pats tas,tik tai turbūt nelabai teisėta.
Į viršų