Paslaptimis apipinta Nausėdos inauguracija: viskas bus kitaip

Viešoje erdvėje pasirodė nuomonių, jog kvietimus į Lietuvos Respublikos Prezidento inauguracijos renginį gavę svečiai yra sutrikę, kad nurodytas vakarinės šventinės aprangos kodas kelia daugiau klausimų nei suteikia aiškumo.

8

Teigiama, kad oficialus inauguracijos pobūdis reikalauja vakarinio aprangos kodo „Black tie“.

Renginio organizatoriai atkreipia dėmesį, jog įvardindami aprangos kodą „Vakarinė šventinė apranga“ siekė, kad vakaro svečiams priėmimas taptų švente, o ne rūpesčiu dėl aprangos.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalių dėl išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos

Svečiams paliekama teisė patiems nuspręsti, kaip jie nori atrodyti vakariniame renginyje. Norima suteikti galimybę renginio dalyviams išlikti autentiškiems būtent jiems skirtoje šventėje.

Organizatorių nuomone, kūrybinė laisvė interpretuoti ir džiaugtis šventiniu vakaru yra brangintinas ir puoselėtinas momentas.

Tiek renginio organizatoriai, tiek dalyviai susiduria su objektyviais laiko apribojimais, kuomet daugeliui „Black tie“ aprangos kodą įgyvendinti būtų tiesiog neįmanoma. Tai dar viena priežastis, kodėl buvo nutarta jo atsisakyti.

Nuspręsta eiti demokratišku, svečių pasirinkimo laisvę užtikrinančiu keliu.

Vakarinė šventinė apranga leidžia laisvai rinktis kelis aprangos kodus. Griežtas aprangos kodas reikštų svečių pasirinkimo galimybių ribojimą ir tam tikrą socialinį spaudimą.

Pirmoji šalies pora garantuoja, kad visi šventės dalyviai bus laukiami šiltai ir nuoširdžiai, kad ir kaip jie nuspręstų pasipuošti.

Visuose inauguracijos renginiuose svarbiausi yra ir bus būtent žmonės.

 


Rašyti komentarą...
L
Lera
2019-07-11 14:36:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu Nausedienė paradui suvadovaus. Svarbiausia už visus ten...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų