Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Visą dieną nerandu sau vietos po žinios, kad Marijampolėje pro langą iškrito vos dvejų mergaitė. Negaliu net įsivaizduoti, ką jaučia šios mergytės tėvai, nes pati auginu panašaus amžiaus vaikus“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Viktorija iš Vilniaus.

„Visą dieną nerandu sau vietos po žinios, kad Marijampolėje pro langą iškrito vos dvejų mergaitė. Negaliu net įsivaizduoti, ką jaučia šios mergytės tėvai, nes pati auginu panašaus amžiaus vaikus“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Viktorija iš Vilniaus.

REKLAMA

Esu motinystės atostogose, prižiūriu du savo mažamečius vaikus ir nei akimirkai negaliu atitraukti nuo jų akių – jie į balkoną, aš iš paskos. Jie į kitą kambarį, aš kartu. Visada, visur ir kiaurą parą. Bet žinote ką?

Vis tiek visko pasitaiko, nes mama yra tas žmogus, kuriam reikia ir valgyti padaryti, ir aptvarkyti namus, ir, galų gale, į tualetą nueiti! Taip, atsimerkite, nes visų vaikai nukrenta, paslysta ir lygioje vietoje sugeba guzą įsistatyti.

Bet dabar apie mūsų tautiečius, kurie įvykus tokiai tragedijai, sugeba rašyti šlykščius ir įžeidžiančius komentarus mergytės tėvams.

REKLAMA

Ar jūs matėt, kokie komentarai plūsta po nelaimės straipsniu socialiniuose tinkluose? „Baisu kokie tėvai neatsargūs“, „Ką veikia tėveliai, kodėl nepastebi vaiko“, „Tėvai neužtikrina pilno saugumo vaikams“, „Dabartiniai tėvai telefonuose sėdi, nežiūri vaikų“, „Mažiau feisbuke reikia sėdėti“, „Vaikas juk ne šuniukas, kad būtų galima palikti.“

Žmonės, kas jums darosi?

Ar jūs žinote visas aplinkybes? Ar jūs žinote, ką veikė mama tą akimirką? Gal ji ramiai ruošė pusryčius, o vaikas vos akimirkai dingo iš akiračio? Visos mamos tikrai žino, kad vaikai turi gebėjimą per sekundę sugalvoti kažką, kas gali turėti siaubingų pasekmių.

Užuot kaltinę tėvus, kuriems šią sunkią valandą plyšta širdis ir kurie kaltę nešiosis visą gyvenimą savo širdyse, palinkėkite ramybės, sukalbėkite maldą, o ne kaip piktos pletkininkės eikit ir komentuokit, kur netingit.

Gėda, kad žmonės, kurie turėtų solidarizuotis, užjausti, parašyti gražų žodį, sugeba pilstytis purvais ir kaltinti tėvus.

Autorius: skaitytoja Viktorija

Nu ,kad ir vakaras,gal ruošėsi miegoti,valėsi dantukus,ir prausėsi galu gale.Tokie gudragalviai geriau apeikit straipsnį su savo baisiais komentarais.Tėveliams,stiprybės.
Šiaip jau ne buvo o bus. Jei nesuprantate ką žiūrite gal nekomentuokite. Ir ką pasako apie žmonės, kad turi 3 vaikus? Gal kad gali sau leisti tiek turėti. O dėl priežiūros nesakykite op neperšokusi griovio. Jei užauginote vaikus be guzu ir jie niekur nelipa nelenda tai Jums labai pasisieke. Jei dar neužauginote, tai geriau patyleti. Nes nežine kas gali atsitikti su vaiku. Ir ne butent namie. Šeimoje netektis o Jus neturite kur nuodu savo suleisti?
Jo perskaiciau siuos komentarus tikros bsisybės baisu dkaityti taip niekas nedaro as palaikau viktorija o tėveluams didelės uzuojautos dėl netekties savo mazylės tiesiiog sirdis plysta vaika prarasti stiprybės tėveliams beje nueikite sekmadieni i baznycia ir pasimelskite uz vaiko netekti o nerasykite siuos slikstus zodzius Amen
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų