Rašyti komentarą...
Grieztinti įstatymus. Butuose išvis uzdrausti laikyti šunis o jei laiko nuosavame name turėtų būti nustatytas tvoros aukštis kad nepersoktu, daleiskim ne mažiau 2.5 metro. Ir šiaip tai didesnį nei katės dydžio šunį turėtų prilyginti pavojingų kategorijai ir turėtų būti išduodami leidimai kaip ginklui. O tą boba kurios šuo kandžioja žmonės turėtų bausti laisvės atėmimo bausme o šuni sunaikinti kaip pavojinga. Visai jau žmonės baigia nušuneti ir dar kokias jie teisės turi su savo neprognozuojamas šunsnukiais. Aplamai tą visa veisimą reikia labai griežtai kontroliuoti, nes vieni veisia dėl didelio pelno, kiti pusdieviai juos perka po to išmeta į gatvę kai atsibosta, o treti steigia prieglaudas sutarkuoti išmestiems šunims ir melzia mokesčių mokėtojų pinigus iš valstybės kad tas prieglaudas išlaikyti. Tai blexa dėkite visiems šunu augintojams mokestį panašu kaip moka infrastruktūros norintys statyti namą kad tad prieglaudas šuninikai ir išlaikytų. Ir privalomas draudimas turi būti kaip auto nes padidintos rizikos sutvėrimą laiko.
Baisu,kas darosi kiemų nebeturime, aiksteliu prie namų nėra visur numyštas sūnų,neduok dev ,kaip pasninga aplink namus sūnų numystas sniegas,aišku gyvūnai nekalti,kas per mamos močiutės,vaikučių nesiveda pasivaikščioti,tik sunis ir telefonas rankose,baisu nei vaikų aikštelių,nes nežiūri,nerenka išmatų apsimeta,kad nemato,kažkoks košmaras,valdžia turėtų tvarka žiūrėti neleisti prie namų sunis vedžioti ,laisvės alėja Kauno m taip pat pilna sūnų,tai čia baisiau už korona,susirgsime nuo šunų užkrato,o už vaiko sužalojimą,bausti net laisvės atėmimu tokius šeimininkus,nejaugi žmonės gimę gyventi su šunimis katėmis,manau turi būti ribos ir tvarka.tai manau aš.
Šuo turbūt išsigando labiau nei praeivis. O iš baimes puola poto.
@Salemonas Aš tavęs išsigandes tau kaulus sulauzysiu tai ir manęs bausti nereiks pats būsi kaltas?
Taip, kurie bijo sunu turi pamate suni pereiti i kita puse gatves, nes seimininkai net nesivargina prisitraukti savo gyvuno prie saves
@Mmmm šuo jaučia, kad jo bijo. o tuomet puola. Šuns baimė išlieka ilgam.
Suprantu nukentejusius. Vaikui buvo 3 metai ,irgi atbeges didelis suo puole,keliu vaika vos ne ant galvos sau jis vistiek pasiekia! Dabar vaikui 27 metai bijo ,nekencia sunu! Va taip buna. Bausti ir dar karta bausti sunu seimininkus! Ivesti sunu mokesti. Sunininkai nesurenka kaku tai ypac matosi kada tirpsta sniegas. Baisu!
Ir dar jie sužmoginti , turi didesnes teises ir galias nei žmogus. Nekenčiu šunų ir ką , jų bijau , niekada neglostau , man jie smirda , fui....
@Per daug šunų Ne jautrūs nemoka mylėti gyvūnų. būna,kad ir katinų nekenčia šiaip sau,be priežasties.Tokie žmonės nebuvo mokomi vaikystėje prižiūrėt gyvūnus..O dėl visko,ką pridaro gyvūnai,kalti tik jų šeimininkai,dėl nepriežiūros.Palieka neuždarytus vartus su palaidu kiemsargiu.Ar čia šuo kaltas?Kam tą šunį dabar korot,jį reikia tik pririšt kieme ir vartus laikyt užrakintus.O atsakomybę taikyti savininkui,tegu moka kompensaciją, daktarų gydymą apmoka.
Dar sprendžia,jog šunų nebus galima pririšti.Jeigu bus šuo pririštas,tai baudą gaus šeimininkas.Tuomet kas dėsis? Visi šunys lakstys palaidi.
@Rima O kaip vedžioti nepririštą?.Gal irgi šunelio teisės bus pažeistos,nugi mat pririšo ! Tai paliekant šunį vieną bute tarp 4 sienų uždarytą visai dienai,irgi yra gyvūnų teisių pažeidimas.Nes jam vienam liūdna ir nuobodu,ir jis tada kaukia.Kenčia iki vakaro nemyžęs nešikęs,kol šeimininkas grįš iš darbo ir išves.Butas iš viso netinkama vieta laikyt šunį.
Galėtų kunigai per mišias vyną (velnią) ne gerti, bet lieti lauk, kad šunys nekandžiotų žmonių.
@BLAIVININKAS šuva, visus kandzioji ir kandzioji. Dink iš čia
Ar pastebit kokie komentarai -- mes patys baisiau kaip šunys - pagatavi vieni kitiems gerkles perkąsti... Kaltas ne šuo , o šeimininkas ir įtūžį neliekūm šuniui , bet čiupti už kalnieriaus šeimininką! Tai jis atsako už nepririšto didžiulio šuns elgesį .Gyvūnas , nekaltas , nes žmogus turi dirbti su juo... ir neturėti problemų.
@Saulė Gyvūnas nekaltaa, kad jį tokį užaugino. Tik dėl to. O už savo elgesį kaltas.
@Saulė besikandžiojančius reikia užmigdyti nedelsiant, nesvarbu, ar tai šuo, ar šeimininkas
@sakau Nesutinku... Kaltas šeimininkas
Skaniai pamaitinti ta monstra
Skaniai pamaitinti ta monstra
Ir bėdos baigsis
@Skaniai pamaitinti ta monstra Tikrai taip,ypač taip darydavo mūsų kartos tėvai.Ir nereikia jokių gyvūnų globėjų dejonių arba tegul važiuoja ir tegul sutvarko.Virkauti visi galim,ypač sėdėdami.
@Simonas ziurknuidzius su mėsa visur meto, tai išgamos yra.
@Simonas Siaubas , kaip liežuviai nenutirpsta , bent žinot kokia tai baisi mirtis- išbandykit ant savęs, kaip jūs galit - kuo geresni už tą gyvūną , kuris auginamas netinkamai!!!!!!!!! O jei tą " gardų" kasnelį paims vaikas , o apie tai negalvojat? TIK KERŠTO TROŠKIMAS , nesvarbu koks ir kaip bet turi būti ekzekucija..... Tikri bedūšiai, obolmūšiai...
@Zigmas vaiką, man būtų px. Jau vienas įkandimas koks skaudus, net ir mažas, o jei puse vaiko suėda, ausis nueda, nosį... Ir visi bijo vaikščioti, o jis guli Kernavės vidury. na absurdu absurdas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų