Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Penkiametė mergaitė paskutinėmis savo gyvenimo dienomis, prieš staigią mirtį, skundėsi pilvo skausmais.

Penkiametė mergaitė paskutinėmis savo gyvenimo dienomis, prieš staigią mirtį, skundėsi pilvo skausmais.

Mažos ir laimingos darželinukės Maggie Black šeima sugniuždyta – mergaitė staiga mirė nuo „pilvo infekcijos“, rašoma mirror.co.uk. Penkiametė susirgo lapkričio mėnesį ir keletą dienų skundėsi prasta savijauta.

Ankstyvą gruodžio 1 dienos rytą ji, šeimos narių pasakojimu, jautėsi prastai, tačiau situacija neatrodė sunki, kol jos būklė staiga nepablogėjo. Mergaitės mama Sheenagh iškvietė greitąją iškart po to, kai Maggie nustojo kvėpuoti.

Buvo išvežta į ligoninę, bet tą pačią dieną mirė

Jos svainė Margaret išskubėjo ieškoti defibriliatoriaus ir paskambino šeimos draugui, kuris tuoj pat į namus atsiuntė ugniagesių brigadą, mergaitei teikusių pirmąją pagalbą iki atvykstant medikams, kurie pasirodė tik po valandos nuo iškvietimo. Maggie buvo išvežta į ligoninę, bet tą pačią dieną mirė.

Apie šį įvykį Margaret pasakojo: „Maggie buvo džiaugsminga ir meili maža mergaitė, kuri visada švytėdavo laime. Ji buvo laimingas vaikas, kuris visus mylėjo. Jos hobiai buvo „TikTok“, smuikelis, harlingo žaidimas, sodininkystė, ilgi pasivaikščiojimai, o labiausiai Maggie mėgdavo eiti į kavinę ir ten valgyti saldžius zefyrus!

REKLAMA
REKLAMA

Ji mėgo eiti į darželį ir buvo nuostabus, labai talentingas vaikas. Labai vertiname visų palaikymą, sulaukėme tiek daug gerumo ir rūpestingumo“.

Šeima vis dar laukia pomirtinio tyrimo rezultatų, kurie turėtų parodyti, kas iš tiesų atsitiko Maggie. Jie taip pat sukūrė peticiją už tai, kad panašiose situacijoje ugniagesiai būtų visada siunčiami teikti pirmosios pagalvos – šiuo metu peticiją pasirašė daugiau nei 10 000 žmonių.

Greitosios pagalbos laukė daugiau nei valandą 

Joje rašoma: „2021–ųjų gruodžio 1 dieną mūsų gyvenimai pasikeitė visiems laikams – mes praradome savo tyrąją, džiaugsmingąją, gražiąją mažytę Maggie. Ji buvo mūsų gyvenimo šviesa ir visiems palikdavo nuostabų įspūdį. Šeimoje turbūt niekada nerasime tinkamų žodžių apibūdinti tam, kas nutiko.

Nors puikiai suprantame, kad greitosios pagalbos medikai sunkiai dirba įtampos kupiną darbą, tikrai nenormalu, kad kai mūsų penkiametės dukros gyvybei grėsė pavojus, mes greitosios pagalbos turėjome laukti vieną valandą ir 10 minučių. Mūsų šeima ir bendruomenė iki šiol negali tuo patikėti – esame sunerimę ir nusivylę, kad ugniagesiai nėra automatiškai siunčiami teikti pirmosios pagalbos tokiose situacijose.

REKLAMA
REKLAMA

Šiaurės Airijos Sveikatos apsaugos departamento atstovas sakė: „Sveikatos apsaugos departamentas, Šiaurės Airijos greitoji medicinos pagalba ir ugniagesiai reiškia nuoširdžią užuojautą Blackų šeimai ir labai palaiko visas iniciatyvas, kuriomis siekiame geriau teikti medicininę pagalbą atokiose kaimo vietovėse gyvenantiems žmonėms.

Iš dalies kaimo vietovėse gyvenantiems žmonėms greitoji medicinos pagalba teikiama pagal bendruomenės savanorių schemas, kurie siunčiami kartu su mūsų greitąja pagalba, tačiau šiuo metu Glenarmo apylinkėse tokios komandos nebuvo.

Nors savanoriai iš bendruomenės paprastai nėra siunčiami į iškvietimus dėl vaikų iki 12 metų, nes tam reikia specialaus pasiruošimo ir įrangos, mes labai lauktume žinių iš visų savanorių, kurie norėtų suformuoti tokią grupę šiame regione.

2021 metų lapkritį mūsų ugniagesių ir greitosios pagalbos atstovai susitiko aptarti, kaip šis modelis veiktų visoje Šiaurės Airijoje. Dabar abi organizacijos glaudžiai bendradarbiauja ir pristatys bendrą greitosios pagalbos šiame regione modelį.“

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų