Rašyti komentarą...
yra daug seimu pragyvenusiu kartu tiek metu. Ne jie vieni tokie. Tik ju gyvenimas buvo geras. Nemate tikro vargo
Kam,dar rasyti,mes visi zinom,kaip jauciames neteke seimos nario.
Na dar gerai kad nelenda į akis žurnalistai. Kaip kartais būna žmogui nelaimė o žurnalistai kiša mikrofoną ir klausia kaip tu jautiesi......
@Onė kokia čia nelaimė, babulka išgyveno beveik 100 metų, viskuo aprūpinta buvo, niekada nedirbo, poniškai pasimirė, poniškai palaidota... Ko tas tapkinis susirietęs inkščia, turi gi boženą, valdiškos zacirkos gaus, žmonos nebeprikels... Jau šiek tiek pervaidina "skausmą".
@nenusišnekėk tai ir nenusisnekek ....
Kaip miela,cia tai MEILE ...
yra tokiu seimu, kur isgyvena kartu iki gylios senatves. Ne vieni jie tokie
@Joana Ne vieni ir ne paskutiniai. DIDŽIAUSIA PAGARGA tokioms šeomoms.
O Dieve ,kaip gražu ,koks prasmingas Jų gyvenimas,pagarba,meilė,gėris inteligentija ,jaunystės grožis ....tikrai dieviška ...neišdildomi gyvenimo įspūdžiai...bet Žmogus ne amžinas ...jis turi atėjimo pradžią ...bet kaip bebūtų skaudu yra ir pabaiga....
@Audrone Taip. Sutinku su jumis.
@Audrone Tai jau neprasmingi? Senuko ar senutės "bagadielnioj" nebe? Tų, kurie visą gyvenimą artrito išsukiotais pirštais arė ir neturėjo galimybės atrodyt kaip ponai, neprasmingi?
@O kitų Visų gyvenimai yra prasmingi---tik vieni gimsta su marškinėliais,o kiti plikutėliai,tai dažniausiai jie ir gyvena sunkiai ir jų gyvenimai skirti tam,kad aprūpinti gyvenimo gėrybėmis visą žmoniją.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų