Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Hillary Zinks trumpai įspėjo savo du viršininkus, kad ji turi išvykti kelioms dienoms, nes skuba į ligoninę pamatyti mirštančią seserį.

Hillary Zinks trumpai įspėjo savo du viršininkus, kad ji turi išvykti kelioms dienoms, nes skuba į ligoninę pamatyti mirštančią seserį.

REKLAMA

Hillary Zinks, kuri dirba makiažo meistre kino pramonėje, praėjusį mėnesį sulaukė košmariško telefono skambučio, kad sesuo paguldyta į ligoninę ir paskelbta, kad jos smegenys jau mirę. Taigi pakeliui į ligoninę Las Vegase ji paskambino savo darbdaviams apie susidariusią situaciją, rašo dailystar.co.uk.

Moteris dirba keliuose darbuose, tačiau paprašiusi laisvadienio, sulaukė labai skirtingų viršininkų reakcijų. Hillary žaibiškai paplitusiame vaizdo įraše „TikTok“ platformoje sakė, kad jos kino pramonės bosas buvo labai supratingas.

Ji paaiškino: „Kino pramonės atstovas man pasakė: „niekada neleisk, kad darbas trukdytų gyvenimui“ ir „daryk tai, ką tau reikia“, būtent tai ir norėjau išgirsti“.

REKLAMA

Kitos vadovės reakcija nustebino

Tačiau moteris sulaukė visiškai priešingo atsakymo iš savo restorano vadovės.

Ji perskaitė savo vadovės žinutę, kurioje sakoma: „Aš suprantu ir užjaučiu dėl to, ką patiriate. Įdomu, kodėl tai man praneši likus tik dviem valandoms iki pamainos?“. Vadovė moteriai taip pat paliko labai nuviliančią žinutę, kad tikisi, kad ji pasirodys darbe.

„Važiuodama pas seserį dėl to buvau pikta ir nusiminusi. Kuo arčiau ligoninės, tuo labiau supratau, kad jos elgesys yra visiškai nepriimtinas ir nebegaliu ilgiau dirbti su ja. Mano viduje siautėjo liepsnos, kurios mane degino iš vidaus“, – sakė Hillary.

@hillary.zinks

this gets good. Wait until the end.

♬ original sound - Hillary Zinks

Prieš pat atsisakydama padavėjos darbo, ji nusiuntė savo vadovei nuotrauką, kurioje ji laiko mirštančią seserį už rankos. Ji taip pat parodo sesers vidurinį pirštą savo buvusiai vadovei. Praėjus kelioms dienoms po siaubingo įvykio, moteriai paskambino iš restorano ir pasakė, kad jos senoji vadovė ten nebedirba.

„Manęs paklausė apie seserį ir aš pranešiau, kad ji mirė tą savaitgalį“, – sakė ji kitame įraše.

„Jie liūdėjo kartu su manimi bei pasiūlė sugrįžti į darbą. Leidau sau kelias savaites gedėti ir tada pranešiau, kad grįšiu. Mano sesuo mirė kaip didvyrė, paaukodama savo organus“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų