Rašyti komentarą...
Maitina vaikučius bet kur,bet kokiu valdiškų vaikų,teko matyti mažyliui kisant dešrelės,neatsakinguma motinų tapo baisus,papus isvertusios maitina bet kur,kaip laukinės,islindusios iš miškų ir nereikia aiškinti ir ginti,tai mano galva ....valkatos.
Viskas gerai,tegul moterys maitina ir kuo daugiau! Jeigu reikia tai reikia
Nu kaip lochai,ka dabar nustebinsi nuoga krutine.pi.dec
Jei atvirai, nėrs ko savo papų rodyti, galima nors prisidengti
Labai šaunu kad dabar priimtina maitinti vaiką viešoj vietoj. Bet moterys tai daro skirtingai pastebėjau parke. Vienos tai daro subtiliai, o kitos demonstruoja savo krūtinę praeinančiams. Galėjo apsauginis paprašyti kad šiek tiek prislėptų, jei susijaudino vyrai aplinkui.
Na bet juk gal pridengė krūtį, tikiuosi. Aš taip daryčiau. Vaikšto maži berniukai aplink.
@... Na dažnai Vokietijoje matau Mamas maitinancias kudikius viesajame Transporte, parkuose, restoranuose, baruose. Man tai tikrai nepriimtina ir nesuprantama.
nematau cia nieko smerktino,jei kudikis nori valgyti tai ji reikia maitinti
Gal ne visiems malonu matyti isverstus papus auginom ir mes vaikus ir maitinom .yra TAM skirtos vietos ir yra secialios TAM skirtos prisidengti skraistes .
@Odeta Tai kokią teisę tu turi valgyti ir gerti viešose vietose?
@Odeta Ponia, pasižiūrėkite į nuotrauką, ar matote ką nors išversta? Žindžiau du vaikus ir nuolat tai dariau ne namie (nes, pardon, vaikas nereiškia, kad iki 18 metų turėsi gyventi niekur neidamas), NIEKAS NIEKUR NIEKADA (net LT, kur pilna ponių, kurioms nemalonu matyti), nors šiaip gyvenam užsienyje, neprašė pereiti į kitą vietą.
Tai yra tik mamos ir vaiko, o ne aplinkinių, reikalas. Jei tokio amžiaus vaikas nori valgyti, jam nepasiūlysi palaukti, nes aplink yra jautrių tetų. Jei mamai dėl to nekyla problemų, kodėl jums kyla?
Žinote, kitiems gali būti nemalonu matyti jus, valgančią bananą arba geriančią vandenį iš buteliuko. Jokių asociacijų nekyla?..
@Sandra Kodėl iškart nemalonu matyti. Galima ir visai išsirenkti. Man pvz moters graži figūra kaip paveikslas. Bet vieta gali būti ne ta. Patikėkit ir be skraistės galima šiek tiek pridengti. Manau nebūtų kilę incidento jei apsauginis nebūtų pamatęs nuogos krūtinės. Argi maitinimo reikalas. Bet jei moterims malonu neprisidengti tai... ir nereikia klausimo nuogumo iškreipti į maitinimą. Autorė nebuvo prieš maitinimą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų