REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šunį pavedžioti išėjęs į pensiją besiruošiantis inžinierius Terry Walshas savo milžiniško haskio Hel padedamas išgelbėjo naujagimio gyvybę.

Šunį pavedžioti išėjęs į pensiją besiruošiantis inžinierius Terry Walshas savo milžiniško haskio Hel padedamas išgelbėjo naujagimio gyvybę.

REKLAMA

Didžiulė haskio patelė įspėjo savo šeimininką apie paliktą kūdikį – policijos teigimu, kūdikis buvo gimęs vos prieš kelias valandas. Terry Walshas (64) Birmingemo parke vedžiojo šunį, kai išgirdo kūdikio verksmą, nes šuo jį švelniai pažadino.

Į pensiją besiruošiantis inžinierius pripažino, kad buvo labai nustebęs Hel sugebėjimais, kai ji atrado paliktą kūdikį, suvyniotą į antklodę. Hel švelniai pabaksnojo kūdikį snukiu, kad jis pradėtų verkti ir taip atkreiptų šuns šeimininko dėmesį. Terry pasakoja, kad kitu atveju būtų tiesiog praėjęs pro šalį, nes atrodė, kad po krūmais tiesiog guli niekam nereikalinga antklodė.

Šuo surado naujagimį

Jis sakė: „Mano kairėje, po krūmais, buvo suvyniota antklodė. Aš apsisukau, norėdamas sulaikyti Hel, kad ji neitų šniukštinėti po stiklus, bet ji nuėjo tiesiai prie antklodės ir pradėjo švelniai snukiu ją baksnoti. Staiga išgirdau kūdikio verksmą. Manau, kad kūdikį pažadino jos baksnojimas ir nuo haskio kūno sklindanti šiluma.

REKLAMA
REKLAMA

Didesnis ar kitokio temperamento šuo būtų tiesiog sudraskęs antklodę ir pradėjęs su kūdikiu žaisti, be to, ten aplink yra ir lapių, ir žiurkių. Ką jos būtų galėjusios padaryti kūdikiui?  Aš buvau labai nustebęs, kai Hel nuėjo tiesiai ir pakėlė antklodės kraštą, kad aš pamatyčiau, kad ten – kūdikis. Iškart matėsi, kad jis yra ką tik gimęs.“

REKLAMA

Policija vėliau pranešė, kad kūdikis buvo išnešiotas, gimė tą pačią dieną, kai buvo rastas, ir buvo paliktas po kelių valandų nuo gimimo. Naujagimis buvo aprengtas oranžinės ir baltos spalvos dryžuotais marškinėliais su dinozaurais, pilkomis kelnėmis, ir įvyniotas į baltos ir pilkos spalvos dryžuotą antklodę, rašoma dailystar.co.uk.

Naujagimis galėjo mirti

T. Walshas sako: „Dėkui Dievui, kad kūdikis buvo gyvas, nes viskas galėjo baigtis daug blogiau. Naujagimis galėjo mirti. Savo kaimynams sakiau – Dievas siuntė Hel, kad ji išgelbėtų šį naujagimį!“

REKLAMA
REKLAMA

Policija neatskleidžia informacijos apie kūdikio etniškumą, bet sako, kad atsekta maždaug 20 metų amžiaus baltaodė mergina, kurią liudininkai matė maždaug tuo metu, kai kūdikis buvo paliktas parke.

Terry pridūrė: „Kalbėjau su dviem paaugliais, kurie sakė matę moterį, nešiną panašia antklode su kūdikiu maždaug prieš pusvalandį ar valandą nuo tada, kai mes pro ten ėjome.“

Balandžio 22 dieną, maždaug pusę šeštos vakaro buvo iškviesta greitoji pagalba, kuri netrukus atvyko, ir naujagimis berniukas buvo išvežtas į ligoninę. Medikų teigimu, jis jaučiasi gerai. Birmingemo policijos detektyvė Annie Miller sakė, kad nėštumo metu mama tinkamai rūpinosi savo ir kūdikio sveikata, todėl kūdikis dabar yra sveikas.

Pareigūnai vis dar ieško kūdikio mamos ar jos šeimos ir draugų. Detektyvė Annie Miller sakė: „Mums dabar svarbiausia yra mamos savijauta, turime ją surasti, kad ji galėtų pasitikrinti fizinę ir psichinę sveikatą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų