Rašyti komentarą...
Visi zino ir be jusu simonitei ir vsaij jos sutvei po penkes is kart gal tada nusproks
...chunaujai duos kisieliaus.Heil Mengele.Snieginis virusiuks...
Ar ilgai dar leisites buti kvailinami ir skiepysites 0 naudos turinciom vakcinom, jos neveikia, bet jus terorizuoja kad skiepytumetes ir vis zada kad apsaugos, nors kaip neapsaugo, taip neapsaugo, nei pirma, nei antra, nei trecia, nei ketvirta.. nei astunta, bet jums gieda ta pacia giesmele vel ir vel,o jus vel ir vel patenkate i tas pacias pinkles. Ka is tikruju daro sie skiepai jusu organizmui-nutyli. Sustokite, kol nevelu.
.. Mengele daugiau zinojo apie imuniteta nei LR sun*daktariiai,matai iki ko priveda charlatanizmas.
"Skiepytieji - avių banda", - pagalvojo antivakseris, klausydamasis Orlausko mitinge...
@Orka Trumpai: vienas iš antivakserių, gulėdamas reanimacijoje, pareiškė, kad "dirbtinė plaučių ventiliacija žudo plaučius" Ir pasirašytinai atsisakė nuo šio gydymo būdo, nors jam buvo pasakyta, kad jis plaučių beveik nebeturi. Ir ką? Ogi numirė su savo principais. Norit pakartot? Tai kurių galų gulat į ligonines, namuose kraustykitės pas Abraomą.
@Algis Debilas tu
@Algis Pritariu, Algi, tau . Bet antivakseris yra bailys, bijo skiepytis kaip tas begemotas, o susirgęs bijo numirti ir lekia pageltonavęs į gydymo įstaigą.
@Algis Trohla huza pizdaliza
jokiems
Milijardai greitai garuoja?
@Scorpion Tamsta matai tik pinigus.
Labiausiai manau tik vakcinų, t.y receptinių vaistinių preparatų pardavėjams , korumpuočiausiai , sumokėjusiai milijardinę baudą faizerio farma gaujai ir jos platintojams. Jei pasaulis nesustabdys šios beprotybės, tai laukia labai liūdna pabaiga
Koks dar skiepas???
Seimunams. Į šikna po kairę
Į viršų