Rašyti komentarą...
Kodėl ligoninėse užkrečiami žmonės ,idomu kas už tai atsako? galutinis rezultatas žmogaus nėra
Na taip, testai rodo vėjo kryptį, ir ta proga įvedamas priverstinis testavimas.
Mala nesamones ,..pereita vasara labai sunkiai susirgau as pats,kita diena atgule i liva mano zmona ,dar sekancia diena dukra pradejo nejausti nej skonio nej kvapo,nuvykom i telsiu nvsc laboratorija padare tyrimus,ir ka manot nieko nerado.sirgom labai sunkiai,po dienos susirgo sūnus su žmona,taip pat nejaute skonio,ir ka manot po tyrimo nieko nerado.žmona daresi tyrima del antigenu ir rode kad persirgo.tai ka rodo tie testai
@Romas Mano pažystamai taspats buvo. Susirgo, du testai neigiami o antigenų teigiamas. Normalu kad virusas plinta, kai tokie testai niekiniai.
neiškraipykite profesorės Žvirblienės žodžių, teigiamas PGR dėl viruso nebūtinai reiškia, kad žmogus serga, jis reiškia, kad žmogaus nosiaryklėje yra viruso RNR, toks žmogus vertinamas kaip galintis susirgti COVID-19, todėl ir reikalingas tas izoliacijos laikotarpis, kad nesukeltų grėsmės kitiems, jei vis dėlto pajustų simptomus ir susirgtų per tas 14 dienų. Jei žmogus turi nosiaryklėje viruso RNR, tikėtina, kad jis ja ir pasidalins su kitais kalbėdamas, dainuodmas, šaukdamas ar bučiuodamas kitą žmogų.
Įdomiai , kabutėse , čiut ne viskas . Privačios turi , valstybinės ne , nors privatus turi mažiau lėšų nei valstybė , valstybinė ligonių kasa gauna pajamas iš kiekvieno žmogaus , lankosi jis pas medikus ar ne , kaip aš , retas svečias medicinos įstaigose ir tokių ne vienas , o lėšų klausimas , - vis trūkumas , surinktos lėšos keliauja ne tais keliukais kuriais turėtų vaikščioti .
Ivertinus tokius specialistu pasisakymus, persasi isvada- kam tie testai ir islaidos jiems pirkti ir aptarnauti????Turetu skelbt visus nesitikrinusius besimptomiais ir uzdaryt:))), nors tai ar taip ar taip padaroma tik testuojant be reikalo.
Sukurs dar nevieną atmainą iki neišžudys žmonių kiek yra numatyta . Vyksta virusinis karas .
pasitaupykite tuos testus sekančiai bangai,nes vėl kad nebūtų kaip per pirmąją,neturejote kuo tirti.
@Manau O kam tirti?Serga ar neserga vistiek kokia nesamone nupies-kad ir tada ta besimptomi
"Virusas yra jautrus tiek temperatūrai, tiek laikymo laikui. Mėginį reikia laikyti šaldytuve nuo paėmimo ne ilgiau kaip 72 val."Štai ir priejom liepto gala!Pilna galybe buvo istirta ėminiu tik po 6 dienu ar netgi dar daugiau!Tai ka po velniu tie testai rode-pieno riebuma?!Kosmaras,o ne specialistai.Manau,buvo priskirta teigiamiems atsakymams be jokio susimastymo ir viskas-izoliacija.Darykit patys išvadas,zmones

Skaitomiausios naujienos
Į viršų