Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Suve pareigunai ,tinginei nevigdo savo darbo
istatimu pilna niekas jiu nekontroliuoja ,bardakas lietuvoja preigunai uzdika gauna alga ,kos seimas tokia ir tvarka nesitebekit ,menturu komisarai padeja ant visko
Spek kam px.galetu letuvele kanopas uzverst,man švente,baphometuj svente
@Lucifer Mintis, nukreiptas prieš Lietuvos valstybingumą reikia šalinti. Šalinti šį komentarą. Ei, valstybės atsakingieji pagal pareigybes, ar nemanote, jog pagaliau užteks rusų agentų pagalbininkų, samdomų troliukų " saviraiškos " ?
Koks pasibaisejimas tokiais zmonemis jeigu buciau pajurio savinkas tokiu zmoniu uz nieka neiliaisciau
Esu Palangiškė ir galiu pasakyti tai, kad reikia mokėti atsirinkti ramesnę vietą, pvz. netoli Kunigiškių, o dėl cigarečių ir alkoholio tai tikrai nekažką.
Bet plaže yra ir vaikų, kodėl jie turėtų visa tai matyti.
Šiaip muzikos galima per ausinukus klausytis, nebūtina visiems tai girdėti..pagaliau, būkit tikri europiečiai,bambelinių, garsios muzikos bei parūkymai visokie seniai nebemadoje..
Važiuokit miela ponia ten kur mažiau žmonių,kodėl mūsų valdžia prekiauja cigaretėmis,papludimyje šaukia-"šaltas alus",bet rukyti ir gerti proto ribose draudžiama.Jums reikėtų rinktis papludimį atokiau nuo žmonių.
Baudas reikia skirti tokias, kad valstybės biudžetas "pajustų", o ir savanorių atsirastų, kad jas surinkti vaikštant po pliažus. Teko dėl rūkymo pliaže padaryti pastabą moteriai, nes dvokia, tai pareiškė, kad ji pati policininkė... Valdžia turėtų būti suinteresuota, kad įstatymų būtų laikomąsi ir kenkėjai deramai nubausti. Rūkymui, alkoholiui, nuorūkų slėpimui į smėlį, triukšmui, jūros teršimui - griežtas Ne! Tokiems paskirti atskirą pliažo teritoriją ir aptverti tvora, tegu dūsta vieni nuo kitų.
@Žemaitė Varyk ten kur neuždusi,kur nerūko,sena kempine
@Saulė Siūlau šalinti šito besiepitetuojančio komentarą. Tegu būna daugiau švaros viešoje diskusijoje.
Važiuokite į Jūrmalą. Ten žmonių mažai, ramu, švaru.
@Vileta Ne kitus kultūringus, tamstelę, varynėkinte, o atsikvošėkite ir susivokite realybėje blaiviai, jog nepageidaujami ir vieninteliai turintys pasišalinti yra nevalyvi pašlemėkai. O Jūrmalų ir visokių kitų ruskyno publikos pamėgtų vietelių pasiūlymus pasilaikykite sau, nes Lietuvoje yra patriotų. Jų netraukia rusų nušniaukti kurortėliai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų