• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė kaunietės mintys apie miesto viešąjį transportą. Pasak moters, Kaune vyksta akcija – „Senelius, neįgalius ir vaikus išvežkime į mišką“.

Antradienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė kaunietės mintys apie miesto viešąjį transportą. Pasak moters, Kaune vyksta akcija – „Senelius, neįgalius ir vaikus išvežkime į mišką“.

REKLAMA

„Kaune vyksta akcija „Senelius, neįgalius ir vaikus išvežkime į mišką“. Garsiai šaukiama – naudokitės viešuoju transportu, o tyliai daroma viskas kas įmanoma ir neįmanoma, kad tuo transportu neįmanoma būtų naudotis.

Vairutuojas nesustos, jei nepažįsti miesto ir laiku nepaspausi mygtuko, vairuotojas nesustos, jei esi neįgalus, senas ar vaikas ir nepasieki ar neišsilaikai, nes dauguma vairuotojų taip stabdo, kad „skrendi“ per pusę autobuso, nors turi sveikas kojas ir rankas.

Vairuotojas turi teisę pravažiuoti pro stotelę, jei per lietų ar pūgą slėpsis po stogeliu. Viskas tam, kad būtų patogiau naudotis viešuoju transportu, o vairuotojas turėtų leidimą tyčiotis – uždaryti duris panosėje. Oi, dabar gali visai neatidaryti“, – mintimis dalijosi naujienų portalo skaitytoja.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris pasidalijo ir savo akimis regėtu, jos žodžiais tariant – fantastiniu vaizdeliu Kauno troleibuse.

„Pati mačiau fantastinį vaizdelį, kai vairuotojas atkirto neįgaliąją nuo jos vaikštynės ir nuvažiavo. Tiesa, koks šaunuolis, grąžino vaikštynę su kitu troleibusu. Balsu raudanti senutė buvo labai dėkinga. Girdėjau besigiriantį telefonu vairuotoją, kuris uždarė duris žmogui, nespėjusiam suskleisti lietsargio.

REKLAMA

Man šilta, o tas žioplys te šlampa po lietum. Jau nekalbu apie nutrauktas tarpdury rankenas, mėlynes ant kojų ar rankų, nes per lėtai lipai. Kiek kartų skambinta, rašyta. Nieko. Jokios reakcijos. Kaune viskas puiku.

Administracija galvoja kaip sumažinti keleivių skaičių. Reikės mažiau transporto ir vairuotojų. Tikrai daug sutaupysime. Tik pirmiausia, nelaukdami žiemos išvežkime rogutėmis senukus, neįgalius ir vaikus į mišką, kaip lietuviškose pasakose įprasta, kad nesikankintų ir stipriems nesimaišytų į autobusą laiku įšokti“, – rašė moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Išlipti iš viešojo transporto norintys keleiviai turės spausti STOP mygtuką

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog nuo rugpjūčio 1-osios miesto viešajame transporte įsigalios nauja tvarka – startuos sustojimai „pagal pareikalavimą“. Išlipti iš viešojo transporto norintys keleiviai turės spausti STOP mygtuką.

Įsigaliojantį naujovė sulaukė ir skirtingų miestiečių nuomonių – vieni šį sprendimą giria, o kiti atvirkščiai – sunerimę, ar tai nesukels papildomų rūpesčių keleiviams.

Butu labai idomu suzinoti koks beprotis sia priemone sumane ir kokie besmegeniai merijoj patvirtino. Tikriausiai galvojo su ta vieta is kurios kojos dygsta.
O jeigu esi miesto svečias ir nežinai, nesupranti kalbos?! Esi atvykęs kokiom porai dienų? Žemėlapyje perskaitai TIK stotelių pavadinimus? Ką tada daryti? Autobusu, troleibusu važiuoja daugiausia vyresni, anglų klb nemoka ir....
kas čia toks kietas pas mus atėjo?
kas čia toks kietas pas mus atėjo?
Ne, nesame ten buvę. Ir ką? Mums ir čia labai gerai. O tu visose šalyse visuose transportuose krateisi? Gal ir tuktuku Indijoj? Kodėl gi ne šarvuotu limuzinu, jei toks krūtas (-a)? Užuojauta. Aš šiuo metu lexusą vairuoju Lietuvoje.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų