Nepaisant atkaklių pastangų jį išgelbėti naudojant transporto priemones ir vandens motociklus, jūros jėga pasirodė galingesnė.
Į įvykio vietą susirinko ir pagalbą bandė teikti daugybė žmonių – tarp jų ir vandens motociklininkai. Nors tą pačią dieną kemperis jau kartą buvo ištrauktas, antrą kartą pakartoti sėkmingos gelbėjimo operacijos nepavyko – ratai buvo visiškai įstrigę, o kylanti banga artėjo greitai.
Fotografai užfiksavo, kaip automobilis pamažu grimzta ir jūra visai pasiglemžia transporto priemonę. Reginys, kaip teigia liudininkai, buvo ir įspūdingas, ir gniuždantis, rašoma mirror.co.uk.
Jūra pasiglemžė kemperį
Gelbėjimo operacijai vadovavo vandens motociklų vairuotojai, kurie tuo metu dalyvavo labdaros renginyje. Buvo pasitelkti „Land Rover Defender“ visureigiai ir kitos keturiais ratais varomos transporto priemonės, tačiau net ir naudojant du vilkikus kemperio pajudinti nepavyko.
Vienas iš gelbėtojų prisimena: „Mes bandėme antrą kartą pajudinti kemperį, bet jis nejudėjo, ratai nesisuko, jie buvo įstrigę.
Tada mes bandėme trečią kartą ištraukti kemperį – bandėme jį ištraukti dviem transporto priemonėmis, bet šį kartą jis buvo visiškai įstrigęs.
Mums patiems grėsė pavojus įstrigti smėlyje. Tada kažkas iškvietė traktorių, o visa kita jau yra istorija.“
Jūroje išvystas vaizdas nustebino
Socialiniuose tinkluose pasipylė komentarai, esą žmonės stovėjo ir tik žiūrėjo, tačiau liudininkai neigia šiuos kaltinimus.
Philas Butleris, „Abersoch Appreciation Page“ administratorius, patikino, kad gelbėtojai padarė viską, ką galėjo:
„Keletas žmonių, kurie ten net nebuvo, klausia, kodėl niekas nebandė padėti, bet kai kurie žmonės tikrai bandė.
Net naudojant du vilkikus kemperis nejudėjo, todėl galiausiai jį teko palikti ten, kur jis įstrigo. Pakilusi banga laimėjo šį mūšį.“
Kemperio savininkui, kaip spėjama, liko tik apgailestauti, o visiems likusiems – pamoka, kad paplūdimio smėlis ir potvyniai gali būti klastingesni nei atrodo.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!