Rašyti komentarą...
Mačiau Ispanijoje ir man tai patiko.Nereikia ištisai žiūreti kur begioja vaikas.Zinai,kad jis nenuklys kažkur tarp zmonių.Man ši ideja patiko.Ir vaikas gali begioti ir tevai gali atsipūsti vaikščiodami su vaiku ir žinodami,kad vaikas nepasiklys.
Labai saugu ir normalu. Gatvėje ir parduotuveje
Dabar šuneliai klusnesni negu dabartiniai vaikai. Tie pavadziai nieko blogo. Man gražu kai auklėtojos veda darzelinukus isikibusius į virvę, atrodo kaip anciukai, bet saugu ir ne pasimeta.
Jokių problemų pas mūsų jau senai taip vedžioja vaikus. Kaip kitaip suvaldysi aktyvius vaikus.
Rado į ką lygiuotis, baisu
Rado į ką lygiuotis, baisu
Ir aš su pavadžiais vaikelių kaip šunelių nevedžiočiau.Vaikų nužmoginimas.Yra gi socialiniai darbuotojai, galima nusipirkt paslaugas, padėtų vedini už rankyčių išeit su vaikais į lauką.
@Rado į ką lygiuotis, baisu Gaila tavęs nevedžiojo, nes į pušį galvą sutrenkta tavo
@As O gal į palmę. Dabar mada turėti palmių.
@Rado į ką lygiuotis, baisu eisi į parduotuvę ir pirksi socialinį darbuotoją?
Kaip susitvarkyti su penkiais vaikais,jei jie neramus.Tada visus laikai už pavadėlio.Mano dukra su vienu nelabai susitvarko.Nes per daug aktyvus,o antras ramus.
Saugu ir visus vaikučius matai . Tai geriau nei kiekvieną gaudyti jei kur bėga!!!
Tiesa pavadžiai sukonstruoti ir tvirtinami yra parašiuto sistemos,o ne ant kaklo rišami,taip kad saugus
Užsieny vedžioti vaiką su pavadžiu yra saugus ir protingas būdas,nes nukreipęs dėmesį gali nepastebėti kaip staigiai vaikas gali dingti.....Lietuvoj mąstymas visai kitoks,prisimenu kai važiuojant Vilniuje,Pilaitėje,Vydūno gatvė iš po stovinčios kelio pakrašty mašinos staigiai iššoko 3-4 m vaikas ir vos jo nepartrenkiau,iki šiol dėkoju Dievui,kad išvengusi didelės tragedijos,šoko būsenoje, išlipęs pamačiau kaip šaligatvių dvi mamos šnekučiuojasi,paklausęs kieno vaikas ir vienai trenkiau i snukį,kad įdėmiau žiūrėtų savo vaika ir nebėgtu į gatvę.jai būtų vaikas su pavadžių tokių staigių išbėgimu į gatvę būtų neįmanoma....
@Europa Tem kita santvarka ir požiūris i vaikų auginimą.Mums dar iki to toli.
Jei Palangos pleže vienus mažus vaikus palieka.Paskui klaidžioja vaikai vieni pasiklydę po pležą,o gelbėtojai jieško vaikų tėvų po visą pleža.Tokius bausti reik.
@Mari Pliažą
Auklėti reikia, kad nebėgtų kaip akis išdegę. Galima vaikus paauklėti normaliai ir pavadėlių nereikės, šalia tėvų vaikščios ramiai.
@Pfft Nekalbėjo nesąmonių,ypač kai turi dvi rankas į vaikų penki......
@Pfft Gal labai išdykę, nesusitvarko, tiesiog neturi išeities, gyvybes išsaugot pavojingoj aplinkoj kad ir palei judrią gatvę tampa svarbiau,negu surištų vaikų vaizdas iš šalies..
Į viršų