Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kas čia blogo.Pirmiausia eglė tikra,antra gražiausios eglės turi likti miške.O ta negražia būtu papuoše blzgalais ir lemputėmis ir būtu pati gražiausia. Ne taip kaip Lietuvos didmiesčiose kažkokios metalinės konstrukcijos. Gražiausia eglė Niujorko Rokfelerio centre visada gyva kokia bebutu su daug lempučiu ir milijonu turistu nors ji visad tokia pat.
Na vaaaa, jei klausyti žmoniu nuomones tai galima isprotet. Viskuo nepatenkinti, niurzgliai.kad ir kokia egle statytu, kad ir kiek pinigu, darbo kainuotu. Džiaukimes tuo kad kažkas dirba diena nakti kad miestai butu gražus. Nuotaika darykites patys.upasipuoškite šypsenomis ir bukit laimingi.ne egle nulemia laime
Graži egle su žaislais dar grazesne
Reikia kiekviename Europos mieste, miestelyje pagrindinėje aikštėje pasodinti po eglutę ir ją puošti kiekvienais metais.
Normali eglė, tikriausiai piktinasi tie, kurie šiemet neišplaus dar vieno milijono?
Pastatei eglutę ,biški papuošei žaisliukų, girliandą ir viskas. O dabar tūkstančių tūkstančius išleidzia eglės puošimui. Nesuprantu niekaip to. Gal geriau tuos tūkstancius investuot kur kitur
LT tai jau perlenkia lazda su tom eglem. Milijonai eurų ištaškomi, kai LT kas 5 žmogus skurde.
@Nesamone eglių puošimas
Kam rupi tos egles kai ekonomine krize ir karas?
@Nesamone eglių puošimas
O kad veiksmas vyksta ne Lietuvoje perskaičius tekstą nepavyko suprasti?
O kad veiksmas vyksta ne Lietuvoje perskaičius tekstą nepavyko suprasti?
Kiek daug pas žmones tuštumos. Papuošti reikėtų išmoningai, jaukiai, iš širdies ir paprasta pašiurusi su nelygiomis šakomis eglutė suspindės Kalėdų dvasia. Ar norima lygintis su metalo konstrukcijoms. Reikėtų tik džiaugtis, kad puošiama žaliaskarė, tikra
eglutė kuri vėliau pavirs gal liepsnele. Bet jei puošimas atmestinis tai jau kita problema.
eglutė kuri vėliau pavirs gal liepsnele. Bet jei puošimas atmestinis tai jau kita problema.
Pasirodo, kad visi vagia, ne tik Lietuvoje. Visiems nera naujiena, kad bent pas mumis uz isvogtas kaledines lesas, kas prieina prie tu pinigu, issidalina sau kaledines premijas. Ir tai vyksta savivaldybese, valdiskose istaigose ir didelese imonese.
Kai pradeda skaiciuot litais ir lygint su sovietmeciu, tai iskart aisku koks kelmas sedi kitam laido gale :))
Pamatę, kaip atrodys miesto eglė, žmonės nežinojo, kur dėti akis: išvadino pajuokos objektu