Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Čia jam atlygis už žmonių žudymą. Gaila, pats nenudvėsė....
Pagarba tokiam stipriam žmogui, kuris turi didelį tikėjimą, valią ir nepasiduoda! Sėkmės, sveikatos ir Dievo palaimos Andriui!
Žavu, bet niekada nebebus kaip buvo. Todėl saugokite savo kūnus nuo tokių nesąmonių. Visas jo gyvenimas, kova su skausmu. Niekam nelinkėčiau. Pasiduos ar nepasiduodi tas pats. Suėdė pats geriausią ką visagalis jam dovanojo.
Nepalaužiamas...bet ne pavyzdys?
Stipri valia,nugalėjo!
Šaunuolis!
Parašiau komentarą, pridėjau širdučių, liuksiukų po kitais, o akys nenustoja ašaroti... Tokių vyrų, tokių žmonių Lietuvai reikia. Ir tik didžiausią padėką visų vardu nusiųsti visiems traumatologams, chirurgams ir plastikos specialistams, žmones "sulipdantiems" kaip mozaiką - prikeliantiems naujam gyvenimui. DIDŽIAUSIA JUMS PADĖKA, BRANGIEJI!
Jauti savo vidines galias ir dvasios stiprybę, tokių, kurie su varžtais stotūsi eit ir vėl lūžtų, plyštų, bet visvien eitų, nepasiduotų - vienetų vienetai. Tiek duota išgyvent... košmaras... ir žmonos, vaikų motinos, mirtis... po to ši nelaimė... belieka tik stebėtis - kiek kūną laužė, o dvasios nepalaužė. Su Dievo ir angelų globa sėkmės ir laimės tau, Andriau, ateities gyvenime ir duokdie, kad daugiau tokių išbandymų nesulauktum. Sėkmės, laimės ir Aukščiausiojo globos. NUOŠIRDŽIAI...
Kokie gali būti stiprūs žmonės, kai yra tikėjimas, didelė padėka gydytojams, kurie nepelnytai yra kritikuojami
Super didžiausios sėkmės.
Pagarba tokiam žmogui ir tik žavėtis jo stiprybe!!!
Nedejuoti, eiti tik pirmyn- tai ištverti gali tik tikri TITANAI!!!
@Panevėžietė S
@Panevėžietė Taip
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų