Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kaip sako dabar visko visokiems prisiėdusiems nors ir šiksi neįtiksi.
Klaipėdoje tas pat, suskirstė plotus, priskyrė, tai miestui, tai bendrijai. Dabar ir pjauna kas kada nori. Tai ištisa pieva atrodo puse skusta, puse lupti ir žolė nesupranta. Prie ko einam.
Gyvenu prie šio parko. Viskas ten tvarkoje. Didžioji parko dalis yra nušienauta ir net nuskusta. Joje žaidžia vaikai, žmonės žaidžia su kamuoliu ir pnš. Parko krašte yra paliktą APTVERTŲ plotų kuriuose yra nešienaujama ir natūrali pieva. Į juos eiti negalima. Nuotraukose nepjauta žolė po medžiais kurie yra parko krašte ir žmonės ten nevaikšto tiesiog.

Kitą kart parašykit apie šiame parke esančias natūralias pelkes ir kodėl jų nenušienauja
Maniau vibratorius rado.ir uh uh uh
Alergija ir afrikoj alergija. Kur bebutum
kitur(ne LT) jau irgi augina ,atseit pritrauk vabzdziu ir paukstuku ...
Miesto parke yra vaikščiojama takeliais,man gražu kai kur natūrali pievą,bet ją pamatyti tenka retai,viskas ištripta dar ir sūnų prikakota,tai ponia Loreta saugokite gamtą ir vaikus mokynkite.
@Močiutė O tai dar tos bobos ir sūnūs kakoja, tai gal ir pati ne kartą taip šykusi esi, vat kur natūrali pieva. Nusišykt dar kol dar neapšienavo,paskubėk
Parkuose erkių ne ti k zolej, jų pilna medžiuose, ant nupjautos žolės, žodžiu, bijai erkės, neik į parką.
@Taip. Ir dar tavo klyne, apsimyžėli,pasižiūrėk...
Lietuva alergikam ir visokiem kitokiems nemylintiems gamtos ,kiekviename mieste padaryti gumine žaidimų aikštele, aplink iškloti plastikine žole ,pastatyti plastiko palmes ir gėles! :))
Tai čia Šimašiaus savotiški dar bajeriai. Ten pas jį tokios savotiškos "mados" visada buvo.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų