Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesuprantu vieno, kam tiek reikšti neapykantos asmeniui, kurio ko gero ir nepažįstate. Moteris tikrai yra gan simpatiška, manau, kad ir protinga. Jos šeima irgi verta dėmesio, tikrai ne kažkokia degradavusių asmenų. Tad viskas su ja yra gerai. Tačiau ko gero yra problema su mūsų mentalitetu. Mes pilni pavydo, pagiežos, neapykantos, tuščios garbės troškimo, noro pažeminti kitą ir rašome tokius komentarus. Jei tikrai ji jums nepatinka, tai gal verta susirūpinti savo psichologine būsena. Mes iš tiesų turėtume lygiuotis į tokia moterį ir galbūt pasisemti kažką iš jos gyvenimo, gal net stengtis būti panašiems. Tikrai šalyje yra ne tiek jau daug šeimų, kurios savo gyvenimu galėtų būti mums pavyzdžiu. Nors aš mažai žinau apie jos vertybes, bet nemanau, kad ten kažkas yra blogai.
IŠPOPINTOS DAMUTĖS PAVYZDŽIO NIEKAM NERE
IŠPOPINTOS DAMUTĖS PAVYZDŽIO NIEKAM NERE
@Nustokime pavydėti Kuom pavyzdžiu?... Išsiskyriau su nemyjysiu manęs vyru, su kuriuo šliūbą ėmiau ir ketinau nugyvent visą savo gyvenimą ir sulaukti anūkų. Bet žmogus iškart po vestuvių pasikeitė - ir nieko, nugyvenau nemylima 8-erius metus pati mylėdama, pagimdžiau nuo jo sūnų ir dukrą - šaunią porelę ir... atleidau jį iš vyro ir tėvo pareigų, neištvėrus gyvenimo be meilės. Užauginau viena abu vaikus, nehžkroviau jokio svetimo patėvio, nes pati tokį turėjau, ir žinau, ką reiškia svetimas po tavu stogu... ir perėjau "kiaurai sienas", "pralaužiau visus ledus", bet atlaikiau be antideoresantų, jokių psichoterapeutų, be alkoholio ir narkotikų. Vaikai šaunūs, ir aš pati "laikau frontą" iki pat šiol atrodydama 10 metų jaunesnė. Manau dar didesnį pavyzdį galiu parodyt - išlaikius visus gyvenimo išbandymus ir nepasidavusi.
Kai tėtis šika ir tapšnoja
Kai tėtis šika ir tapšnoja
tai vaikai va tokie išeina - dėmesio stokojantys tuštukai
Na neturi ji geresnės nuotraukos, neturi
Na neturi ji geresnės nuotraukos, neturi
Atsikniskite nuo jos
iš jos ,ir tiek.Bet jinai to nori.
Meilė prasideda nuo užjautos
Meilė prasideda nuo užjautos
Tuštybių mugė:tiek autorius(iš piršto laužta),tiek pati asmenybė!!
Pliekiatės dėl nulio lygioj vietoj...geriau pasidairykite aplink,kiek laukiančių dėmesio ir pagalbos::neįgalūs ,benamiai...dieve dieve
Tai kam reikia išvis komentuoti, jeigu kažkam kažkas neaktualu. Bet rimtai vien neigiami komentarai! Išvis man atrodo tie, kurie pastoviai kiša neigiamą nuomonę (čia komentavę)yra surūgę ir nelaimingi runkeliai su didelėmis psichologinėmis problemomis. Daugiausia ir komentuoja tikriausiai moraliniai urodai.
Dėl to, kas yra moraliniai urodai,
Dėl to, kas yra moraliniai urodai,
@Aš tai dar galima pasiginčyti: tie, kas nuolat bando savo fotkes kišti į internetinius portalus, tie, kas tas fotkes sukiša (žurnalistai), ar tie, kurie rašo vis tą patį - tai neaktualu, bjauru, kartais šlykštu. Nes joks normalus žmogus tiek dėmesio būdamas visišku barškančiu kibiru, nebando gauti. Bet kai kas bando. Kaip tokia liga vadinasi: nepilnavertiškumo kompleksas, o gal koks kitas psichologinis sutrikimas? Sveiki žmonės taip nesielgia
Tai kam reikia išvis komentuoti, jeigu kažkam kažkas neaktualu. Bet rimtai vien neigiami komentarai! Išvis man atrodo tie, kurie pastoviai kiša neigiamą nuomonę (čia komentavę)yra surūgę ir nelaimingi runkeliai su didelėmis psichologinėmis problemomis. Daugiausia ir komentuoja tikriausiai urodai
Kas tą Sumbrienė peroksidinė pabaisa gėdinčiaus viešai reklamotis."ČIŪČELA VAŠKINĖ"
Savigarbos, Išsimokslinimo
Savigarbos, Išsimokslinimo
Ukrainoje žusta Jauni Vaikinai, sudaužyti namai, kraujas, ašarų klanai. Gal neviešinti Paksaitei GEROVĖS. Mažiau PYKČIO lietų.
Nebegalinčiai tylėti Agnei - jūs abi su Ingute turite psichologinių problemų. Viena vaidenasi visuose portaluose,kita tylėti negali.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų