Rašyti komentarą...
Čia autorė ta pati idiotė ar kita. Palydėkite į ligoninę, Šiauliuose Čiurlionio g.
Tai gi pasirodo, kad eilinė mama daug protingesnė nei specialistė psichologė. Nieko čia pridurti net nereikia.
Ka pristato davaso forumas apie žalia ateitį yra kliedesiai !!! Skatinat klijuoti lipdukus ir rikti plastmasines šiukšles tiek ldl tiek maxima ! Tai kur jusu davaso žalioji programa gal tik popieriniai maišeliai su popieriniais šiaudukais !!! Pažiurekit ar nematote kokiais kiekiais kertami miškai au gentvilai ar sustapdysi tai ir tik tryočiosi !
Ar jus kas už rankos tempia į tuos prekybos centrus kur kažką dalina nemokamai? Tai neikit ir nedarykit problemos kur jos nėra. Jums duota pilna laisvė pirkti ar pirkti, eiti ar neiti. Ko nedaro problemos iš žaislų skyriaus? Nes nemokamai nieko neduoda? Apspreskit!!! Pirkt brangu, bet problemos nėra, o kai nemokamai duoda, tada jau atsiranda problema?
Pries akcija preke kainavo 5 eurus, akcijos metu kaina pakilo iki 8 eur, nubrauke 3,2 euro ir gavosi akcija 4,2 eur. Akiu dumimas cia, tegu tie marketingo asai kazka idomesnio sugalvoja, nes buna ir taip, kad akcijos metu net pabrangsta preke.
Sugeba kirsti prekybos centrai per silpniausia vieta,ir aš jau su tais lipdukais lidl centro uzsikrusau netinkamas,viską labai gudriai apskaiciuoja
Nėra ko čiasiusti. Vaikus nuo mažens privalo auklėti ir mokinti tėvai, o ne pataikauti jų užgaidoms. Dabar auklėjimas, mokymas, ugdymas numestas darželiams ir mokykloms. Tėvai gyvena savo gyvenimą ir tik kitus kritikuoja nepajudindami nei piršto. Dqbar yra prasidėjusi viską žinančių ir galinčių mamyčių era, kurių vienas rūpestis - klubai.
Įsikalkit į kaukoles , oligarchai. Geria
Įsikalkit į kaukoles , oligarchai. Geria
Nerinkom nerenkam ir nerinksim niekados
Dalinu tuos visokius žaisliukus kasoje ir aš. Nei vieno vaiko neteko matyti krentančio ant žemės ir rėkiančio dėl žaisliuko ( tokiu atveju tikrai vaikui padovanotume tą žaisliuką), bet didžiulė bėda su tėvais ir seneliais. Gauna kelis kaip priklauso, bet dar zyzia, kad duok daugiau, tikrina čekius ar tikrai visus gavo, jei nesupranta už ką duodami tie žaisliukai ir negauna - pradeda draskytis, mus kaltinti nesąžiningumu, kai kurie net pravirksta iš pykčio.Tas dalinimas tai tikras košmaras kasininkams, o ne pirkėjams ir jų vaikams.
Visa bėda, kad pragrobėliams vis mažai ir mažai. Kiša beverčius niekalus, erzina vaikučius ir jų tėvelius
Į viršų