Rašyti komentarą...
Stovykla žrgyne 5 dienoms 380
Jei neturite pinigų vaikų stovykloms, jūsų vaikus vaiko teisių specialistai mielai perduos auginti vienlytėms šeimoms.
@Švonder Tu debilas asvencino venlytems tik truksta
Aš žiūrėjau futbolo stovykla 2 vaikams tai 5dienos su nakvyne 850eur x2.
@X Iš kur tokius pinigus imti?
@Nu jo Nebent išeiti iš darbo ir darbo biržoje užsiregistruoti. Gaus nedarbo pašalpą. Galės vaikus per vasarą prisižiūrėti. Iš tiesų, vaikai greitai auga, tėvai dirbdami net nesupranta, kad buvimas su jais yra labai svarbus. Tai gražiausios gyvenimo akimirkos, kurios nesikartoja.
@X Lietuvoje kainos kaip Šveicarijoje, nors gal ne brangiau...
Kacholu mažieji naciukai už dyką važiuos o savi Lietuviai už tai dvigubai ir mokės
@Bernardinas dink išgama rusofašiste.
@Bernardinas Lauk rusofašiste iš Lietuvos,tik vaikus ir moteris prievartaut ir mokat ,šuo.
Na va ...galėtų ir valinskas priimti tiek giriasi gero padaręs .visi šitie ale patriotai net piršto nepajudina dėl mūsų vaikų.....dabar atrado naują arkliuką ukrainą, tai ir kraunasi kas politinį kapitalą,kas išgarsėti ar priminti kad toks yra.kodėl negali visos šitos ale žvaigždės pvz suorganizuoti nors kokią stovyklą vaikams.o savivaldybės išvis nusiplovė jei neturi pinigų negamink vaikų ,tai toks mūsų valdžios požiūris
Tikrai taip, vaikų turėti prabanga. Išlaikymas labai brangus, o pramogos visai kosmosas. Atrodo, kad valstybė tik ir daro viską, kad kuo mažiau šeimos turėtų vaikų!
@Mama prie ko valdžia nesuprantu ,jūs verslininkų gal paklauskit kodėl tokias kainas lupa .Visur valdžia kalta,kažin jei valdžia pradėtų reguliuoti viską ar ne pirmi nesavu balsu staugtumėt.Kiek suprantu Šimonytė su Lansbergiu prie kožnos bobutės su krapais turi stovėt ir reguliuot po kiek pundeli parduoda.
@zita Tai tik tas bobutes bausti pajėgūs... O kas milijonus vagia, nemato.
@Mama
Kodėl valstybė?! Stovyklos privačios!
@Rasa Iš biudžeto yra skiriama suma vasaros stovykloms.
Čia jūs turit ir už ukrainiečių vaikus sumokėt. Ot tokia kaina. Jiems tai nemokamai. Kažkas turi sumokėt. Tai va jus jauni tėveliai ir sumokėsi už savo vaiką ir už slava ukraina.
@Na Slava Ukraini- gerojam slava.
@Na Juokas pro ašaras - ukrainiečiai Lietuvoje gyvena geriau negu mes...
@Chmmm orkas lauk iš Lietuvos.
Cia taip jus jusu lansdberghis prie svedijos pratina.
Yra prie bažnyčios bendruomenės, kurios organizuoja vaikų vasaros stovyklas. Gal turi kaimynystėje jaunų mamų, kurios augina mažylius arba panašaus amžiaus vaikus. Galima kooperuotis. Galima nusamdyti auklė, kad ir studentę. Tikrai pigiau. Jeigu vieniša mama, manau turėtų kreiptis į seniūniją ar savivaldybėje ieškoti pagalbos.
Galima issiusti y sanatorija jeigu turi sveikatos problemu, gal su sanariais stuburo skolioze, del trumparegystes, bronhines astmos ir bus vaikui menesis atostogu ir sveikata pasitaisys ir atostogos ilgos. Daug diagnoziu yra bet tevai nezino kad priklauso
@Ingrida Tos sanatorijos be pažinčių ir kyšio negausi.
@Ingrida Dėl trumparegystės? Gal šianakt susapnavote....
@Liudmila Tikrai taip Abromiškėse
Į viršų