Rašyti komentarą...
Vilnietė Irma o tu kitoje Lietuvos dalyje buvai?Kaimuose ar mažesniuose miesteliuose?Nelygink b su pirštu!
Tai čia dar nebėda!
Žmonės taupo laukia nuolaidų arba perka tik per nuolaidas!
O baisiausia kuomet žmonės savo santaupas va čia klausimas iš kokio taupymo atiduoda sukciams telefoninams!
Ar internetiniams čia baisiausia!
Jo kas turi smegenų tam ir krizės nera dirba uždirba tik seniai.stena dideliuose butuose namuose , Ale brangu išlaikyti parduokite eikit i mažesnius ir turėsite babkių dainorėliai po kelias stukas kala.užsakymų pilna net kliša Bunkė.areną žada imt ir bus.einančių nors ir bilietai kosmosas į bebalsės jankauskaitės koncertą bilietai 60e ir jau išpirkta čia.normalu? Čia.krizė? Tad neverkit.darbų pilna tik dirbkit Ale su 8klasėm išsilavinimo nori tūkstančių algų
Namu ūkiu indėliai viršijo 20 mlrd eur
Namu ūkiu indėliai viršijo 20 mlrd eur
Tikra krizė
Krizė galvose
Kad krize reali yra tik pensininkams, kurie mazai pensijos gauna, bedarbiams, pasalpiniams, marsistams, zmonems, kurie ruko ir geria. Kiti zmones dirba, turi geras algas, moka daug kalbu, gauna nuo 2k i rankas, tai ko jiems nepirkt visko, jei turi pinigu. Aplink mane visos seimos po 2k i rankas gauna, turi nuosavus namus dovanotus tevu, neturi skolu ar paskolu, bet ir negeria, neruko, rupinasi savo tevais, vaikais, tai ir turi pinigu. Kokia vatnike kasininke su maza alga nenorejusi mokytis, gal ir pavydi pirkiniu kitiems. As nieko nepavydziu kitiems. Nieko nepirkaliojau si penktadieni, nes viska ir taip turiu, sventem dovanos seniai supirktos artimiems.
Teisingai, jokios krizės nėra, todėl dar reikia didinti mokesčius, palūkanas bei baudas. Krizė bus, kai išbadėję, apsiskarmalavę, nudriskę ir metus nesiprausę žmonės būriais gaudys žiurkes ir katinus, kad pavalgyti. Tada skaitytoja Irma bus patenkinta.
Nera jokios krizes,tai melas.
Ir taip aisku, kad apie krize vapsi zurnalistai, norintys sencasingo straipsnio ar antrastes ir tie ekonomistai kurie skraidzioja padebesiais su savo iliuzijom. Aisku, kad daug kas noretu krizes, nes vieniems butu pasipelni.o saltinis kaip ir tas idiotiskas covid 19 kuri dar kazkas bando atgaivint, kad pasipelnyt.
Krizė- samdomu žurnalistu straipsneliuose ir samdomu tv laidose- krize nuo ryto iki vakaro.Idomu,kokie honorarai " krizes" metu,pvz." bučiuoju rūta"?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų