Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Problema tame kad už vietą prekiauti mugėje turi sumokėti labai didelius pinigus ir kasmet brangsta,tai kažkaip reikia juk susigražinti tuos pinigus.jie įskaičiuojami į savikainą
Kitas rašytų - nepirk ! Arba- derėkis. Gaila mūsuose retai kada pasiderėsi. Va, Rytų šalių turguose užsišaukia kosmines kainas, po to derasi, nusidera 70 - 80 %. Turgus yra komunikacijos vieta. Kituose kraštuose, nesunku pastebėti, vietiniai gyventojai kiekvieną turgaus dieną , kaip priregistruoti . tarpusavyje geria arbatą, šnekučiuojasi, parduoda kokį niekutį... ir mielai sutinka net ir su puse kainos. Mūsuose gi, samdytai pardavėjai šiukštu nevalia net centu sumažinti kainą.
Pakeiskim pavadinimą : paroda - pažioplinėjimas, juk niekas neverčia pirkti per prievartą. O prekeiviai parsivežtais namo, perdžiūvusiais riestainiais palesins vištukes...
Lietuvos žmonės verkia kad kainos didelios parduotuvėje. O patys pardavinėja dar didesnėm kainom negu parduotuvėje. Ot koks godumas Lietuvių tik verkti ir moka.
Sako, kad pačiam gamintis tai,, ko yra pirkti yra bendrystės požymis. Bet man nieko tokio, kad išsikepti duonos kepalą 2,5 kg už 1,5 euro. Mugėje sumokėčiau 10. Medaus tortas kg išeina 4 eurai. Meduoliai 3 eurai kg. Ir tai ne su kokiais margarinas.
nu per pietu pertrauka galima susikrest kelis bokalus gryname ore ir negaut baudos ,tai manau geras renginys.
Iš kur atsiranda tokiu debiliu. Juk čia tautos tradicija.
Ko Jūs piktinates, mugėje pardavinėja verslininkai ir būtų kvaili jei parduotų už 2 eurus kai yra kvailių kurie perka už 5.
Trisdešimt metų lankausi Kaziukyje ir tiek pat metų girdžiu verksmą apie dideles kainas. Žmonės, negi jums niekada nedaeis, kad tai Kaziuko kainos. Man jos taip pat per didelės, tai ir beveik nieko neperku, tačiau ir beprasmiškai nevirkauju.
@Valerijanas Tai ko ten lankaisi tuos trisdešimt metų?
Tos tautodailinku prekes, sudu prigaminta, kainos kosmines, kokybes nulis , leles is siaubo filmu, nors buciau radus normaliai nulipdytas, zuikiai vienoa ale meninikes tai tik varnas darze baidyt bent bū kit kritiski ir ziurekit savo ale mena is salies.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų