Rašyti komentarą...
Kaip susimovė pakraupusi Laima. Užmiršo kad yra vaikų teisių tarnyba? Kodėl tik po kurio laiko pasiguodė TV3 o nepranešė tarnybai apie žiaurų elgesį su vaiku? Arba pati nestojo ginti vaiko. Juk galėjo tiesiai šviesiai "tironą" pastatyti į vietą... Juokingesnės pasakos matyt nesugebėjo sukurti
Išgalvota, netikra situacija! O, jeigu, kartais tikra- tai nereikia klausytis šeimos pokalbių ir kišti nosį ne į savo reikalus! Pletkininkė bobelė!
Nai sukurta ar ne bet tikrai yra tokių tipo kietuolių ,kurie nori kad jų vaikas būtų erelis. Tekk matyti ir tokių tėvų elgesį ypač tėvo dar želiuose kad vaikui kažką paaiškintų ,priglaustų staugia kaip išprotėję,tai čia tokie tipo kietuoliai, o iš tikro buki ,kaip aulai, tik jie turi pinigų ir įsivaizduoja esantys pasaulio bamba,
Tėvuvu reikalas kaip baust vaiką. Gal vaikas buvo ta diena ne geras tai ir nubaudė?! Ką darytumėte jei vaikas bėgtų dugdamas į gatvę, ar žaisdamas negraži prie vandens?!!
Gaila vargšo vaiko.
Reikia vaikus kažkaip auklėti
Reikia vaikus kažkaip auklėti
Gal tas vaikas tiek pridirbo, kad jam ne tik ledų, bet ir vandens neverta pirkti.
@Reikia vaikus kažkaip auklėti Vaikus auklėti reikia, bet ne viešai prie visų. Jam trauma ir neapykanta tėvui liks visam gyvenimui. O tėvą tiesiog sugadino pinigai. Pajuto jų skonį ir įsivaizduoja pasaulio valdovu.
@Reikia vaikus kažkaip auklėti Jūs gal perkaitot saulėje kaip galit net minčių turėti kad vaiką net be vandens palikti!!! O šeimos problemas reikia spręsti ne viešumoje žeminant vaiką, o šeimos rate arba kreiptis į specialistus.
@Lux Vaikus reikia mylėti, specialistai, jūs!
Netrynkit komentarų,kas jus per žmonės.Dabar kokia mada,kas ką matė,girdėjo,kas ką sakė turi visi źinoti.Tai papraščiausia pletkų skleidimas ir tiek.Žmonės geriau savimi rūpintusi,o ne
visai Lietuvai skleist per portalus.
Tai tie tėveliai,nuo kurių bėga kaip nuo maro darželiai ar mokyklos.Mano draugė dirba vaikų darželyje ,tai vaikai,kaip vaikai,bet tėveliai -verti pačių prasčiausių žodžių. Normalių tėvų jau patapo mažuma.O toks tėtušis atėjęs į mokyklą- sukeltų tokią sumaištį,kad darbuotojai užmirštų savo vardus...
@nuomonė Kaip galima teisti žmones,kuriu net nepažįsti?Is kur gali žinoti ką tas vaikas padare?Gal tikrai yra dėl ko taip elgtis su juo?Nepamirskim kas vyksta šiuo metu su ne auklėjamasis paaugliais.Aišku nepateisinu tokio elgesio viešumoje.
@As o nuo kada rėkimas yra auklėjimas? Koks siauras suvokimas apie vaikų auginimą, turbūt sovietmečiu auginot, kada diržas, patyčios, rėkimas ant vaikų buvo normalu. Ai bet auklėjot, ne taip kaip dabar? Užtat tokie užaugę vaikai nebemoka susitvarkyti su savo vaikais, su savo gyvenimais, geria, nesugeba normalių santykių išlaikyti, šeimos nuolat skiriasi. Ot gerą kartą "išauklėjot"
Čia foto tos šeimynos ? Persiučiau vaikų teisių apsaugai, sakė už-siims tą šeimyna. Ateičiai p.Laima restoranuose mažiau žvalgykitės aplikui, ne Jūsų reikalas kas,ką, daro.
Į viršų