Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jinai vis aplink baseiną trinasi su baltais akiniais nuo saulės, kas dieną naują turką bando pagauti kad ją iškruštų. Visiems pasakoja kaip jai gėda dėl lietuviu. Kartais pasigaili kas nors.
@Pažįstam tą kristiną Mėšlagalvi myžalo puta tu aborto auka tu nx
@Nieko tu nepažysti stai sitas sakiniukas ir pasako apie musu kultura,kas per zodeliai,kokie perliukai,nuostabu
@ignas cia Kristinos draugas apmistgalvis,koks draugas toks ir tu
@Pažįstam tą kristiną Ir man gėda del jūsų išpistgalvių degradų ir šiukšlintojų supistų lietuvių nx!!
Bet į primyžtą baseiną
Bet į primyžtą baseiną
@Žinok Mėgsti įlįsti prasiplaukti, a ne?
@Žinok na-uj pasimaudyt į mano pritriestą baseiną
@Pažįstam tą kristiną Iš tavo sapalionių sunku suprasti, kam labiau pavydi: turkams, kad sekasi ar kristinutei?
@Pavyduolis Vakar kai mano bybį čiulpė sakė kad labai gailisi kad tokią debilę iššiko įbpasaulį
@Pažįstam tą kristiną Nidoje kopose mačiau su baltais akiniais, nudistų pliaže ji trinasi ir duoda į visas skyles bent kam. Linksma moteriškė šiaip jau.
Kas ką matė,girdėjo turi visi žinoti.Kam to reik,visai neaišku?Tai visai neįdomi tema.
Aš visada aktyviai komentuoju
Aš visada aktyviai komentuoju
Visada aktyviai komentuoju AI sukurptus straipsniukus. O į baseina Turkijoje būtinai myžu dar o kartais vakarais ir pašiku.
Patarimas Kristinai. Pirk brangesnį viešbutį. Ten mažiau ubagų.
riebu srakatana viesai rodyti tikrai geda
Turbūt kristina bėgo neatsisukdama, atvipusiu žandikauliu. Papasakot apie tai, nes kiti to nežino...
@a nes kiti to nežino
Varguoliam i baseina šiku
apie ka tu cia,durnale,apie nieka
@f tokius vafliagalvius lietuvius kaip tu, asile, nedaeina tau, šūdų krūva tu nx. Visi jūs lietuviai vienodi supisti debilai ir neadekvatai, alkašai, šiukšlintojai
@Apie Čia JUS SAVE APIBUDINATE,GAL NE LIETUVIS ?
@Aglaja Ir man nuoširdžiai gėda dėl to...
@Apie Štai kaip elgiasi lietuviai kaip rašo taip daro jau leksikonas tai ojojai

Skaitomiausios naujienos




Į viršų