Rašyti komentarą...
Sutinku,kad šis paprotys,tapęs tradicija,iš tiesu prastai atrodo.
Tikrai taip,l.šlykštu!Paminta moralė visu 180 laipsnių kampu.Nenustebciau,jei dar tokios "nuotakos"permiega su kitu vyru pries vestuves.
Mergvakariai Lietuvoje buvo ir ankščiau (pasidomėkit lietuvių tradicijom ir papročiais)- tai buvo tarsi jaunosios atsisveikinimas su draugėm. Tipo ištekės ir kartu nevaikščios, nešoks vakarėliuose, nes neturės laiko, reiks rūpinti šeima.
@Era Bet,kas dbr.padaryta su mergvakariais ir bernvakariais.Kiek zinau i bernvak.streptizo sokėjų prisikviecia,prisigeria iki žemės graibymo,neatsimena po to ka daro.Cia liecia ir paneles.O,tie issidirbinėjimai ivairiausi.As nesakau,gal ne visi taip daro,bet tikrai daug kas.Tai normalu?!!!!
Aš bernvakarius svenciau ne prieš kelis metus o ir pries 20 ir 30 metu , mergvakariai irgi buvo. Tradicijos keitesi. Kelraistis yra prostitutės ženklas. Jo nuėmimas reiškia jog moteris daugiau nebus prostitute. Tipo atsiduos tik savo vyrui . Gražu.:)
@Vv Na taip,graziau ir nebūna!!!!
Pasiskaitau komentarus ir baisu kiek debilu Lietuvoje. Jums kam tie mergvakariai ir bernvakariai? Jei neissilakstet tai ir vestuvių nekelkit. Debilu ismislas. Sokat visi pagal USA dudele,madas perimat ir einat kaip avinų banda vienu taku. Laikas jums gydytis tarp minkštų sienų,nes nei skaityti nei rašyti nei važiuoti nei žiūrėti nebemokat. Tik girdite tai ką sako Europa ir USA . Tikiuosi kas nors išnaikins tas avinų bandas
@Minde Vakaruose taip nesidarko. Čia jau lietuviškos interpretacijos.
Vaje vaje silvija...kažkam pavydo vabalas ikando.Musu nekaltosios mergelės už gera parama dar netokiu dalyku padaryt gali.
Kr tokia iš kart skyribos kaip sužinočiau .
Moralės ir dorovės principai paminti. Nėra ką bepridurti. Šlykštu ir žema.
Ojojoj davatke. As nerengiau isvis mergvakario ir labai to gailiuosi, nes vyras dar ir ne toki turejo.
Gerai panos daro, mergvakaris toks ir turi but. O tamstos suzadetinis is tiesu pamates jusu kolege, jei jusu butu nebuve salia, ne tik koja pabuciuoti, bet ir pa laizytu tai kolegei, nes vyrai nemyli davatku. Uzsienyje reiketu mergvakarius davatkei pamatyti, tai infarkta turbut gautu, jei cia jai buvo nepadoru.
Moterys per daug varzosi, vaidina duoruoles, o is tiesu turetu elgtis, kaip vyrai, nes jiems dzin i morale ir davatkizma, daro ka nori, o kvailos moterys bedavoja, saugoja kazkokia dorove atsilikusia. Gyvenimas tik vienas ir reikia daryti ka nori, nes tai ir nudvesi kvaila davatka, o vyras slapta duosis savo fantazijas igyvendindamas, nes vyrai nedorovingi ir jiems seima nieko nereiskia.
@Neringa Gal tau reikia palaižyti? Noro ir sugebėjimo turiu:)
Nu gražu tie miniakai
Į viršų